Po ostatniej gali FAME MMA 20 pojawiło się wiele komentarzy dotyczących wyglądu Boxdela. Podczas walki było widać, w jakim stanie jest jego cera - Michał posiada masę wyprysków na ciele, które są spowodowane braniem sterydów.

Xayoo opowiedział o braniu sterydach przez Boxdela

Po ostatniej wygranej Don Kasjo z Boxdelem na FAME 20 pojawiło się wiele prześmiewczych wpisów związanych z trądzikiem Boxdela. Jednak co spowodowało taki wygląd? Jest to oczywiście skutek nieodpowiedniego zażywania nadwyżki testosteronu.

Od razu po walce Michała, na Twitterze rozpoczęła się fala żartobliwych postów. Ludzie zaczęli pisać, że Boxdel przygotował reklamę w alfabecie Braille'a lub przebrał się za kaktusa. Zawodnik do tej pory nie odpowiedział na zaczepki.

Na temat całej sytuacji postanowił wypowiedzieć się także Xayoo, który walczył z Boxdelem na gali Bita Śmietanka 2. Mimo pozytywnych relacji z Michałem, nie powiedział on o nim zbyt dobrych słów.

- Wyobraźcie sobie, że jedziecie na galę charytatywną się pobić z kumplem. Bierzecie ze sobą swojego człowieka od high perfomance'u, który ma przy sobie całkiem pokaźną torbę i zaraz przed walka idziecie z nim do toalety na 30 minut...

Co Xayoo miał na myśli, mówiąc, że Boxdel spędził pół godziny przed walką w toalecie? Chodzi o zażywanie testosteronu chwilę przed samą walką, aby mieć większe szanse na wygraną. Nie wiadomo, w jakim celu Michał to zrobił, skoro gala Bita Śmietanka była całkowicie charytatywna. Niektórzy twierdzą, że chciał się pokazać z jak najlepszej strony.

Warto pamiętać, że Michał pojawił się w federacji Xayoo, aby poprawić swój wizerunek po Pandora Gate. Oczywiście udało się - gala przyjęła się bardzo pozytywnie, a ludzie przypomnieli sobie, jak pozytywną osobą był Boxdel przed wyciekiem niekorzystnych wiadomości.