Bombardier vs Stifler, czyli pierwsza ogłoszona walka drugiej gali Prime Show MMA. Jak wyglądają kursy bukmacherskie na ten nietypowy pojedynek?

Zakłady bukmacherskie Bombardier vs Stifler Prime Show MMA 2

Zakłady bukmacherskie na walkę Bombardier vs Stifler na Prime Show MMA 2 przygotowała firma Fortuna (sprawdź Kod promocyjny Fortuna), oficjalny sponsor federacji Prime Show MMA od pierwszej edycji gali. Jeśli organizacja ogłasza jakiś pojedynek, kursy bukmacherskie od razu pojawiają się na stronie Fortuny i w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Prime Show MMA.

Kursy Bombardier vs Stifler Prime Show MMA 2

Kursy na walkę Bombardier vs Stifler na Prime Show MMA 2 dla wielu mogą być sporym zaskoczeniem. Są bowiem idealnie równe - bukmacherzy wystawili kurs 1.80 na Bombardiera i 1.80 na Stiflera.

Biorąc pod uwagę fakt, jak Bombardier słabo zaprezentował się w pojedynku z Mariuszem Pudzianowskim na gali KSW, z pewnością wielu spodziewało się, że nie będzie on ogromnym faworytem w walce ze Stiflerem, ale chyba mało kto założył, że szanse będą wyrównane.

Zobacz także - karta walk drugiej gali Prime Show MMA

Typy Bombardier vs Stifler Prime Show MMA 2

Typy na walkę Bombardier vs Stifler, czyli kto wygra walkę na Prime Show MMA 2? Biorąc pod uwagę występ Bombardiera w debiutanckiej walce w Polsce i jego sposób poruszania się, wygląda na to, że mobilny na nogach Stifler powinien go pokonać. Oczywiście - przewaga gabarytów i siły będzie po stronie Bombardiera, ale jeśli Stifler zachowa spokój i będzie boksował ciosami prostymi oraz zadawał kopnięcia, powinien zmęczyć Bombardiera i może nawet pokonać go przed czasem.

Zobacz także - kim jest Bombardier?