FACE2FACE pomiędzy Marconiem a Szeligą przyniósł hektolitry emocji. Co zaskakujące, zawodnicy byli w stanie przesiedzieć przy jednym stole praktycznie cały program. Oczywiście doszło także do rękoczynów i w międzyczasie dowiedzieliśmy się o mocno nietypowej formule walki pomiędzy Szeligą a Marconiem.

Marcoń oblewa Szeliego wodą i prowokuje bójkę - znamy też formułę walki

Spotkanie pomiędzy Marconiem a Szeligą było spotkaniem podwyższonego ryzyka. Konflikt pomiędzy zawodnikami ciągnie się tak naprawdę od gali FAME 16. W trakcie dzisiejszego programu dowiedzieliśmy się, że formuła walki pomiędzy Szelim a Marconiem ma być naprawdę nietypowa.

Otóż będzie to boks w małych rękawicach z jednym, wyjątkowym szczegółem. Szeliga będzie miał związaną lewą rękę. Mimo to Szeliga zapewnia, że znokautuje Marconia nawet ze związaną ręką. W trakcie rozmowy padła jeszcze propozycja walki w klatce rzymskiej w MMA bez limitu czasowego. Co ciekawe, nawet sam FAME wrzucił na X wpis, w którym nawiązuje do tej propozycji. Oznacza to, że na ten moment raczej nie wiemy, jaka będzie ostateczna formuła walki.

Wracając do dymów, to ostatnie minuty programu były wyjątkowo emocjonujące. Choć Szeliga starał się trzymać emocje na wodzy, tak pytanie o jego partnerkę i ich wspólne życie, rozsierdziło rzeszowskiego zawodnika maksymalnie. Natan dodatkowo oblał go jeszcze wodą, zaś ochrona musiała mocno uwijać się, aby między zawodnikami nie doszło do rękoczynów.