To zdecydowanie nie był dobry Roast dla Adriana Ciosa. Najpierw jego konflikt z Najmanem został przykryty rękoczynami między Lizakiem a Sequento. Później było tylko gorzej, ponieważ oprócz Najmana, wywiązała się także agresywna wymiana zdań z Sequento.

„Cele wyższe, które łączą!” Cios po bójce wychodzi ze studia Clout MMA

Wydawało się, że konflikt Lizak kontra Sequento zdominował program Roast przed Clout MMA 4. Okazało się jednak, że Adrian Cios może być spokojnym o znajdowanie się w centrum uwagi. Sequento po bójce z Lizakiem usiadł na kanapie obok Ciosa i z początku nic nie wskazywało na to, że zaraz nadejdą nad studio gradowe chmury.

Po rękoczynach między Lizakiem a Sequento, Najman zaczął zaczepiać słownie Adriana Ciosa. Po chwili okazało się, że słowne zaczepki Najmana szybko przeszły na szerszy front, do którego dołączył Sequento. Słowa Sequento zirytowały Ciosa i szybko zaczął podejmować rękawicę.

Kilka słów wystarczyło, aby werbalna bójka przeobraziła się w starcie fizyczne. Zarówno Ciosa, jak i Sequento obezwładniła ochrona. Co ciekawe, okazało się, że cała sytuacja tak bardzo sfrustrowała Ciosa, że wyszedł on ze studia Clout MMA. Po wyjściu Ciosa ze studio Sequento usiadł nawet obok Lizaka, z którym chwile wcześniej agresywnie się konfrontował. Zarówno Najman, Sequento, jak i Lizak stwierdzili, że są cele wyższe, które łączą.