Bukmacher Betclic nie działa? Awarie techniczne są wpisane w istnienie każdej strony internetowej. Oczywiście im lepsza technicznie strona, tym szanse na awarię są mniejsze. Problemy ze stroną są jednak niemal nieuniknione, jeśli ta funkcjonuje przez dłuższy czas. Jak wygląda to w przypadku Betclica? Dlaczego strona może mieć problem, a gracze nie mogą zalogować się na swoje konto i obstawiać zakładów? Poniżej przedstawiamy główne przyczyny awarii jednego z polskich bukmacherów, czyli Betclic.

Awarie Betclic. Dlaczego bukmacher nie działa?

Bukmacherzy oferujący swoje usługi w Internecie — jak każde inne strony — miewają awarie czy przerwy techniczne. Choć te drugie z reguły są wcześniej zapowiadane i gracz może się na nie przygotować, większy problem powstaje, gdy strona operatora niespodziewanie przestaje działać. Dlaczego strona nie działa? Może to wynikać z wielu czynników. Wśród nich jest choćby przeciążenie witryny, atak hakerski lub awaria serwera. Niekiedy przyczyną może być też nawet wygaśnięcie domeny czy nieopłacenie hostingu. Trzeba jednak pamiętać, że tak duża firma, jak Betclic dba o to, by wszystko odbywało się tak, jak gracze tego oczekują.

Warto upewnić się, czy na pewno problem jest ogólny, a nie indywidualny. Czasem może pomóc zmiana urządzenia bądź przeglądarki. Jeżeli takie same trudności mają także inni gracze, wszystko wskazuje na to, że tym razem zawiodła strona bukmachera.

Czemu Betclic nie działa?

Międzynarodowy bukmacher zwykle nie miewa zbyt wielu problemów ze stroną, dlatego nieczęsto zdarza się, że Betclic nie działa. Jakiś czas temu doszło jednak do globalnej awarii systemu tego operatora i wiele osób zastanawiało się, czemu Betclic nie działa. Po wejściu na stronę pojawiał się klasyczny błąd „404”, a gracze nie mogli obstawiać zakładów. Okazało się, że problem nie dotyczy wyłącznie polskiej strony, lecz także jej zagranicznych odpowiedników. W przypadku problemów z wejściem na stronę tego bukmachera warto więc również sprawdzić tę kwestię. Upewnijmy się, czy trudności dotyczą tylko polskiej wersji, czy Betclic nie działa również poza granicami naszego kraju.

Jeśli występuje ta druga sytuacja, najprawdopodobniej problem jest dość spory. W grudniu podczas dużej awarii Betclic czemu nie działa poinformował swoich klientów w oficjalnym komunikacie o problemami z siecią, z którą wówczas walczyli pracownicy zespołu informatycznego. W ramach przeprosin za to, że Betclic nie działał, bukmacher przygotował rekompensatę. Operator wręczył swoim klientom drobne bonusy, co było bardzo miłym gestem z ich strony.

Co zrobić, gdy bukmacher nie działa?

Przede wszystkim nie musimy od razu popadać w panikę. Awaria nie oznacza, że trzeba obawiać się o swoje dane czy kapitał zgromadzony na koncie bukmacherskim. Przeważnie problemy związane ze stroną nie wynikają z przejęcia informacji, lecz po prostu z klasycznych usterek technicznych. Większość z nich jest naprawiana naprawdę szybko. Nie ma więc sensu nad wyraz przejmować się tym, dlaczego serwis nie działa i kiedy awaria się zakończy. W przypadku aplikacji Betclic, czasami wystarczy ponownie uruchomić urządzenie.

Warto w tym czasie odwiedzić media społecznościowe Betclic, by sprawdzić, czy tam pojawiła się wiadomość na temat problemu. Najwięksi bukmacherzy dbają o swoje konta np. na Facebooku. Podczas codziennego publikowania postów nie może w takiej sytuacji zabraknąć informacji dla klientów, którzy mają trudności z korzystaniem z usług Betclica.

Kontakt z obsługą klienta Betclic

Rozwiązaniem problemu może być kontakt z obsługą Betclic. Dzięki temu awaria może zostać szybciej usunięta. Co oczywiste brak dostępu do strony internetowej powoduje, że nie da się skontaktować poprzez czat na żywo. W tej sytuacji warto skorzystać z kontaktu drogą mailową. Betclic udostępnia adres kontakt@betclic.pl, na który można kierować wszelkie zapytania.

W przypadku, gdy jesteśmy pierwszymi, którzy zauważyli problem, że Betclic nie działa możemy przyczynić się do rozpoczęcia prac nad rozwiązaniem trudności. W innym przypadku konsultanci przekażą informacje o przewidywanym czasie, w którym serwis powróci do pełnego funkcjonowania.

Betclic Kod promocyjny

Strona i aplikacja Betclic przez zdecydowaną większość czasu działają bez zarzutu. Awarie to zdarzenia zazwyczaj krótkotrwałe. Warto więc również pamiętać o kodzie promocyjnym Betclic. Po wpisaniu kodu TYPERVIP przy zakładaniu konta pierwszy zakład zostanie objęty promocją Zakład bez ryzyka. Dzięki temu w razie niepowodzenia zagrane środki pomniejszone o podatek wracają w formie freebetu. Co istotne można go wykorzystać na dowolne wydarzenia znajdujące się w ofercie. Promocja ta daje doskonałą możliwość przetestowania bukmachera Betclic bez ryzyka.


Dlaczego strona bukmachera nie działa?
Strona bukmachera może nie działać ze względu na, chociażby renowację struktury strony, czy też prace nad optymalizacją strony.
Ile może trwać przerwa techniczna na stronie?
Renowacje stron zazwyczaj trwają od kilku do kilkunastu godzin, bukmacherzy zazwyczaj informują o niedogodnościach i starają się robić przerwy we wczesnych godzinach porannych, kiedy najmniej osób korzysta z ich stron.