Potwierdzają się nasze doniesienia o potencjalnym przeciwniku Piotra "Bestii" Piechowiaka! Niepokonany do tej pory kulturysta zmierzy się z Bobem Sappem, czyli zawodnikiem, który ma na swoim koncie starcia zarówno w MMA jak i K-1. Walka Bestia vs Bob Sapp odbędzie się na zasadach MMA 28 października na gali Clout MMA 2 w Płocku.

Bestia vs Bob Sapp na Clout MMA 2

Walka Bestia vs Bob Sapp jest trzecim pojedynkiem ogłoszonym na karcie walk Clout MMA 2. Bestia na gali w Płocku powróci do klatki po blisko dwuletniej przerwie. Do tej pory Piotr Piechowiak wszystkie walki stoczył w organizacji FAME MMA. Mierzył się z Marcinem Najmanem, Piotrem Szeligą oraz Krzysztofem Radzikowskim. Dwie pierwsze walki wygrał przed czasem, a ostatnia na punkty.

Bob Sapp natomiast ostatni raz był widziany w walce MMA 30 września 2018 roku. Stoczył wtedy pojedynek na gali Rizin 13, gdzie wygrał przez jednogłośną decyzję z zawodnikiem sumo Osunaarashim. Sapp ma na swoim koncie 32 walki w MMA i 31 w kickboxingu. Należy jednak zaznaczyć, że w obu formułach jego rekord jest ujemny. W MMA wynosi bowiem 12-20, zaś w K-1 12-19.

Bob Sapp to postać, która powinna być dobrze znana polskim kibicom. Wystąpił on bowiem na gali KSW 19, gdzie zmierzył się z Mariuszem Pudzianowskim. Amerykanin przegrał ten pojedynek błyskawicznie, bo już po 40 sekundach Pudzian mógł świętować wygraną.