BestBet jest jednym z najmłodszych podmiotów na bukmacherskim rynku. Firma otrzymała już licencję na organizację zakładów wzajemnych od Ministerstwa Finansów, jednak wciąż oferta BestBet nie została uruchomiona. Czekamy na otwarcie serwisu internetowego. Dopiero wówczas będzie się można jednoznacznie wypowiedzieć na temat jakości i rozmachu oferty na start działalności. Wszelkie rozważania mają zatem charakter domysłów podpartych deklaracjami bukmachera. Nie inaczej jest z debatą nad ofertą BestBet bez podatku, która staje się wyczekiwaną promocją wśród większości typerów. Czy w BestBet gra bez podatku będzie możliwa już na początku korzystania z serwisu? Czy jednak na tę funkcjonalność będziemy musieli poczekać trochę dłużej?

Jak również czy u bukmachera BestBet Happy Hour przyjmie formę ograniczonej czasowo promocji? A może jako nowy podmiot na rynku, firma ta będzie chciała jak najszybciej zdobyć serca graczy i da im bardzo atrakcyjne środowisko do zawierania kuponów bez podatku? Pytania te wciąż pozostają bez odpowiedzi. Mając jednak nieco informacji od samego bukmachera o planowanej strategii, możemy się do nich odnieść z punktu widzenia zapotrzebowania rynkowego i chęci odpowiedzenia na nie przez BestBet.

Sprawdź: Bonus BestBet

✔️Jak może wyglądać gra bez podatku w BestBet?

gra bez podatku bestbet

Aby odnieść sukces w konkurencyjnym środowisku bukmacherskim, BestBet musi jak najszybciej zbudować bazę lojalnych klientów, zapewniających duży wolumen transakcyjny. W związku z tym oferta BestBet gra bez podatku powinna jednoznacznie wyróżnić się spośród innych firm. Rozumiemy jednak, że ze względu na duże obciążenie finansowe tego typu promocji dla majątku bukmachera, raczej nie możemy tu od razu liczyć na nielimitowaną ofertę kuponów bez podatku, rodem z Fortuny czy Betfan. Mimo wszystko gracze wyraźnie oczekują na to, że BestBet umożliwi im zawieranie zakładów bez podatku na ciekawych warunkach. Dobrym kompromisem byłoby tu określenie konkretnych godzin lub dni tygodnia, kiedy oferta mogłaby obowiązywać.

Takie rozwiązanie ma jednak swoje minusy. Testuje do granic możliwości sprawność systemu informatycznego, gdyż gra bez podatku przyciąga bardzo wielu typerów w jednym czasie. Inną opcją umożliwiającą w BestBet gra bez podatku, mogłoby być zrezygnowanie z limitów czasowych na rzecz niewielkiego zwiększenia obwarowań odnośnie do rynków zdarzeń i dyscyplin sportowych. BestBet mógłby w ten sposób promować mniej popularne wydarzenia sportowe, które zazwyczaj znacznie ustępują najbardziej popularnym sportom.

Zasady promocji BestBet bez podatku

promocja bez podatku bestbet

Wśród innych bukmacherów bardzo popularnymi punktami regulaminu stają się wymogi odnośnie do typu zawieranego kuponu. Większość organizatorów zakładów wzajemnych określa minimalną liczbę zdarzeń na kuponie wraz z kursem dla każdego z nich. Wydaje się pewne, że również BestBet podąży w tym kierunku. W BestBet gra bez podatku zostanie zwiększona o 12%, jeśli kupon zostanie zawarty na kilka zdarzeń. Optymalną liczbą byłyby 3 zdarzenia, jednak wielu graczy wyraża nadzieję, że bukmacher ustali tę liczbę na 2. Również kurs minimalny nie powinien być zbyt wysoki. Wartości w przedziale 1,20 – 1,30 wydają się tu najlepsze.

Oferta BestBet bez podatku zyskałaby na atrakcyjności, gdyby nie wiązała się z dużym progiem wejścia. Uznanie graczy zdobędzie wyłącznie wtedy, gdy z promocji BestBet gra bez podatku będzie mogło skorzystać jak najwięcej osób. Dlatego niewygórowane wymogi odnośnie do parametrów kuponu sprawią, że w BestBet wygrana bez podatku stanie się osiągalna także dla osób początkujących, które mają ogromny wpływ na sukces biznesowy firmy w długim terminie.

BestBet Happy Hour– jakie są plany bukmachera?

Wszyscy liczymy na to, że w BestBet Happy Hour nie ograniczy się wyłącznie do dwóch-trzech godzin w ciągu dnia, lecz obejmie swoim zasięgiem dłuższy okres. Być może na samym początku BestBet nie będzie mógł tu konkurować z Fortuną czy Betfan, jednak wcale nie oznacza to, że powinniśmy znacznie ograniczać swoje oczekiwania. Wręcz przeciwnie – BestBet musi wyraźnie pokazać, że jest w stanie stworzyć graczom dogodne warunki do typowania. Wykorzystywanie w tym celu korzystnej promocji na zakłady bez ryzyka wydaje się logicznym posunięciem. Bukmacher BestBet powinien mieć na uwadze fakt, że konkurencja nie śpi, a BestBet gra bez podatku staje się powoli coraz częstszym elementem wyróżniającym dla poszczególnych serwisów internetowych. Dlatego nasza prognoza i rekomendacja dla BestBet brzmi – Happy Hour w trybie 24/7 na całą ofertę, w przypadku zawarcia kuponu na 3 zdarzenia o kursie minimalnym 1,30.

Takie parametry promocji pozwoliłyby z niej skorzystać dużej liczbie klientów, co z kolei poskutkowałoby zwiększonym ruchem na stronie.

Zobacz: BestBet Opinie

BestBet obstawianie bez podatku – ocena potencjału oferty

obstawianie bez podatku bestbet

Umożliwienie przez BestBet obstawianie bez podatku na ciekawych i niosących duże korzyści warunkach, pozwoli na zwrócenie uwagi wielu graczy. Jeśli typerzy otrzymają atrakcyjne fundamenty do typowania na całą gamę oferty, odwdzięczą się wysoką liczbą zawieranych kuponów. Zyska na tym także bukmacher. Dlatego BestBet powinien już na początku dostrzec potencjał gry bez podatku i stworzyć dla graczy ofertę na konkurencyjnych warunkach.

1. Czy bukmacher BestBet pozwoli na grę bez podatku? Aktualnie trudno określić, na co pozwoli sobie bukmacher BestBet. Jesteśmy przekonani, że jak każda nowa firma w branży będą szukali różnych sposobów na przekonanie do siebie graczy bukmacherskich, co może oznaczać, że spróbują wprowadzić formy promocji umożliwiających podwyższenie potencjalnej wygranej.