Mateusz Kaniowski przeprowadził krótki wywiad z jednym z zawodników, który znajduje się na karcie walk FAME MMA 21 – Patrykiem Bandurskim. Poruszył on parę ciekawych tematów związanych z jego przeciwnikiem Tomaszem Adamkiem.

Wywiad z Patrykiem

Patryk wypowiedział się na temat ostatniej walki jego przeciwnika. Uważa on, że Mamed mógł nawet szybciej skończyć pojedynek z Tomaszem. Bandura dodał, że ta walka pokazała, że ma on szanse wygrać ten pojedynek. Do tego Tomasz Adamek ma jednak już swoje lata.

Nie miałbym najmniejszych szans gdyby Tomek miał trzydzieści kilka lat, myślę, że teraz szanse jakieś są, walka z Mamedem to pokazała… Ja myślę, bez urazy, bo jestem fanem jednego i drugiego, no ale uważam, że Mamed mógł to nawet szybciej skończyć, myślę, że gdyby nie ta ręka to by się po czwartym pojedynku mogło skończyć.

Bandura w swojej wypowiedzi poruszył również temat małych rękawic, które jak mówił kiedyś na streamie, były dogadane słownie. Patryk dodał, że w tym chaosie, który może wprowadzić w pojedynku, małe rękawice dają mu bardzo duże szanse. Ostatecznie Tomasz nie zgodził się na to, a walka odbędzie w dużych rękawicach.

Chciałem te małe rękawice, nie ma tych małych rękawic nie bez powodu, myślę, że Tomasz Adamek mówi, że nie chce mi zrobić krzywdy, martwi się o moje zdrowie, a tak naprawdę musi mieć jakieś obawy przed tym.