Prime Show MMA nie zwalnia i stawia przed nami kolejną zapowiedzianą walkę, która ma odbyć się w trakcie piątej edycji. Tym razem czas na rozwiązanie, a dokładniej spotęgowanie konfliktu i to w jeden z najważniejszych walk wieczoru. Michał "Bagieta" Gorzelanczyk zmierzy się z Jasiem Kapelą już 1 lipca 2023 na wrocławskiej Hali Orbita.

CO-Main Event - Bagieta vs Kapela

Jak potwierdzają sami organizatorzy, konflikt tych dwojga trwa już od jakiegoś czasu. Nikogo zatem nie zdziwiło, że 3 dni po ogłoszeniu Bagiety, jako kolejnego zawodnika na Prime Show MMA 5, otrzymaliśmy informację o walce tych dwojga. Nie jest to jednak zwykłe starcie, a CO-Main event, czyli drugi z najważniejszych pojedynków lipcowego wieczoru. Ostatnia porażka Bagiety w walce z Kamerzystą może dać mu motywację.

Jeśli chce rzeczywiście pokazać się z lepszej strony, to będzie musiał to udowodnić, szybko pokonując rywala. Nikogo raczej nie dziwi fakt, że obaj panowie chcą siebie nawzajem jak najszybciej pokonać. Każdy z nich deklaruje niechęć do drugiego, a to oznacza nie tylko dobrą walkę, ale i dymy na nadchodzących konferencjach. Już mieliśmy do czynienia z ich docinkami, a teraz możemy spodziewać się ich większej intensywności.

Co mają do powiedzenia fani federacji? Internauci są zachwyceni takim zestawieniem zawodników. Deklarują, że w końcu obejrzą coś ciekawego i nie mogą doczekać się wymian słownych na konferencjach. Z komentarzy możemy się również dowiedzieć, że jest to starcie oczekiwane przez wszystkich. Już w lipcu przekonamy się, czy warto było tyle czekać.