Drugi panel konferencji przed galą Prime MMA 7 zebrał istną śmietankę freak fightów. Już na samym początku doszło do pojednania Michała “Bagiety” Gorzelańczyka i Jasia Kapeli… ponieważ tego wymagał ich konflikt sądowy. Pokój trwał 2,5 sekundy.

Bagieta przeprasza Kapelę i wchodzi w konflikt z Marconiem

Michał “Bagieta” Gorzelańczyk i Jaś Kapela walczyli już w federacji Prime MMA. W trakcie poprzednich konferencji doszło do sporych rękoczynów pomiędzy Bagietą a Kapelą. Okazało się, że konflikt trafił do sądu, zaś oponenci zgodzili się na mediacje.

Jednym z koniecznych warunków ugody było przeproszenie Jasia Kapeli przez Michała Gorzelańczyka. Bagieta odczytał oświadczenie i oficjalnie przeprosił Kapelę. Zaraz po przeczytaniu ogłoszenia, Bagieta zwyzywał swojego oponenta i rzucił kilka zaczepnych tekstów do Natana Marconia, który podjął temat.

Chwile później DeeJayPallaside poprosił o face 2 face pomiędzy Marconiem a Bagietą. Okazuje się, że Marcoń będzie się bił nie tylko z Tomaszem Olejnikiem, ale także ze zwycięzcą pojedynku Bagieta kontra Jaś Kapela.

Nie da się ukryć, że karta walk Prime MMA 7 jest wyjątkowo płynna i trudno na ten moment jednoznacznie określić, jakie będą poszczególne pojedynki. To z pewnością okaże się w ciągu najbliższych godzin, gdyż gala zbliża się wielkimi krokami. Prime MMA 7 odbędzie się już 13 stycznia w Koszalinie, czyli w przyszłą sobotę.