Po szybkiej walce Guzika z Kalesonem przyszła pora na następne starcie - Azdus vs Dejvid. Wiele osób spodziewało się wygranej zawodnika Bitej Śmietanki, lecz ostateczny wynik pojedynku był dość niespodziewany.

Azdus pokonuje Dejvida przez jednogłośną decyzję

Dejvid ma już za sobą dwa starcia w oktagonie Bitej Śmietanki, więc wiele osób spodziewało się, że to on pierwszy ruszy na przeciwnika. O dziwo, to Azdus poszedł do przodu trafił! Dejvid upadł w pierwszych sekundach walki i nastąpiło liczenie.

Po wznowieniu Dejvidowi także udało się trafić i tym razem to Azdus był liczony. Jednak nie trzeba było długo czekać na rewanż ze strony przeciwnika. Azdus również świetnie i celnie trafił - Dejvid był liczony już drugi raz. Runda zdecydowanie była na jego korzyść.

Po wznowieniu zawodnicy byli widocznie zmęczeni. Jednak mimo to Azdus skutecznie wywierał presję na przeciwniku. W ten sposób trzeci raz powalił Dejvida, przez co miało miejsce kolejne liczenie.

Dejvid agresywnie zaczął trzecią rundę, trafiając rywala kilkoma mocnymi uderzeniami. Azdus jednak szybko przejął inicjatywę. Zawodnicy ledwo już oddawali ciosy, byli naprawdę wykończeni.

Po walce w pełnym dystansie Jakub "Azdus" Matowiecki pokonał Miłosza "Dejvida" Borasa przez jednogłośną decyzję sędziów.