Jeśli myśleliście, że widzieliście już wszystko, z przyjemnością wyprowadzimy was z błędu. Na polski rynek wkroczyła bowiem federacja AlkoMaster, czyli pojedynki w... piciu alkoholu.

Federacja AlkoMaster – co to jest?

Co to jest federacja AlkoMaster? Czym jest federacja AlkoMaster? Gdy wielu z was usłyszało o tej nazwie i tego typu projekcie, z pewnością zadawaliście sobie takie pytanie. Federacja AlkoMaster jest to organizacja, podczas której celebryci, twórcy internetowi i szeroko pojęci influencerzy rywalizują poprzez picie alkoholu. Nie boks, nie MMA, nie pojedynki na gołe pięści, a picie.

„AlkoMaster to pierwsza na świecie federacja zajmująca się organizacją profesjonalnych pojedynków na kontrolowane spożywanie alkoholu. Uzupełnione świetnymi i zabawnymi zadaniami. Podczas naszych gal przekonasz się, kto z Twoich ulubieńców potrafi lepiej się bawić i wypić więcej, ale również dowiesz się: co pić i jak pić, by pić bezpiecznie… bo przecież każdy z nas pije prawda? Nadeszła era picia z pompą!” - czytamy w opisie projektu na oficjalnej stronie AlkoMaster.

AlkoMaster historia

AlkoMaster historia rozpoczęła się w wakacje 2021 roku. Wówczas wystartowała bowiem oficjalna strona projektu, podczas której dowiedzieliśmy się na ten temat pierwszych szczegółów. Poznaliśmy między innymi datę pierwszej gali, nazwiska zawodników i szereg innych przydatnych informacji. Dowiedzieliśmy się także, że federacja ma już zaplanowane trzy gale do przodu, więc nie będzie to jednorazowy projekt w celu wybadania rynku.

Zobacz także - wyniki pierwszej gali AlkoMaster

AlkoMaster zawodnicy

AlkoMaster zawodnicy, czyli kto rywalizuje podczas pojedynków?

„Podczas Gal AlkoMaster zobaczysz pojedynki influencerów, youtuberów, celebrytów, muzyków, sportowców czy aktorów” - ogłoszono na oficjalnej stronie.

Swoich szans w AlkoMaster spróbowali już między innymi Kasjusz „Don Kasjo” Życiński, Marek „Lord Kruszwil” Kruszel, Daniel „Daniel Magical” Zwierzyński czy Ewelina „Ewelona” Kubiak. Trzeba przyznać, że mają rozmach!

Zobacz także - kim jest Daniel Magical?

AlkoMaster włodarze

Kto stoi za projektem AlkoMaster? Jak na razie niewiele na ten temat wiadomo. Nie ulega jednak wątpliwości, że prędzej czy później włodarze AlkoMaster ujawnią się – zwłaszcza, jeśli projekt okaże się sukcesem, a z pewnością posiada ku temu wszelkie atrybuty!

Jednym z włodarzy AlkoMaster jest Jakub Lasik, który bił się na pierwszej edycji gali Elite Fighters.

AlkoMaster zasady

Jeśli chodzi o AlkoMaster zasady, najwięcej na ten temat dowiedzieliśmy się przy okazji pierwszej gali. Wówczas mogliśmy ocenić, jak faktycznie przebiegają pojedynki i... o co w tym wszystkim tak naprawdę chodzi. Już wcześniej wiedzieliśmy jednak, że zawodnicy będą rywalizować w konkretnych kategoriach wagowych, tak żeby nikt nie był faworyzowany ze względu na większą wagę i teoretycznie lepsze predyspozycje do spożycia większej ilości alkoholu. Nad przebiegiem pojedynków czuwają zarówno sędziowie, jak i lekarze.

AlkoMaster to nie tylko picie alkoholu. W trakcie pojedynków zawodnicy wykonują również różnego rodzaju zadania, które - po spożyciu danej ilości napoju z procentami - nie są już tak łatwe, jak może się wydawać. Kto wykona zadanie szybciej lub lepiej, wygrywa daną konkurencję, a następnie punkty są podliczane i w taki sposób poznajemy triumfatora danego pojedynku.

Wszystkie pojedynki gali AlkoMaster można typować u bukmachera LVBet. Firma ma wyłączność w ustalaniu kursów i zdarzeń, a rejestrując konto z naszego specjalnego linku, otrzymasz darmowe 20 zł na grę i szereg bonusów powitalnych, których łączna kwota wynosi nawet 3333 zł.

Podczas wypełniania formularza rejestracyjnego skorzystaj z kodu promocyjnego LVBet, bez którego nie aktywujesz bonusu bez wpłaty o wartości 20 PLN.

AlkoMaster Instagram

Federacja posiada oficjalny profil na Instagramie pod nazwą "alkomastertv". Ich poczynania w tym serwisie śledzi kilkadziesiąt tysięcy obserwujących, jednak nie ulega wątpliwości, że AlkoMaster Instagram będzie cieszył się coraz większą popularnością, gdy kolejne gwiazdy będą dołączały do tej nietypowej federacji.


Co to jest AlkoMaster?
Jest to federacja, w której influencerzy będą rywalizować poprzez... picie alkoholu. Kto zawalczy w AlkoMaster? Federacja ogłosiła między innymi angaż takich celebrytów, jak Don Kasjo, Kruszwil czy Daniel Magical.