Czas na pierwszą galę AlkoMaster, której zasady i przebieg był owiany dużą tajemnicą! Celebryci i twórcy internetowi  rywalizowali ze sobą w konkurencjach opartych na spożywaniu alkoholu oraz wykonywaniu innych czynności. Jak wyglądały wyniki gali AlkoMasters?

AlkoMaster kto wygrał?

O tym, kto wygrał na AlkoMaster, przekonaliśmy się w sobotni wieczór 27 listopada. Właśnie na ten dzień zaplanowana została bowiem premierowa gala spod tego szyldu. Zawodnicy mieli obowiązek stawić się na gali trzeźwi - to był kolejny z czynników, który został ogłoszony przed rozpoczęciem wydarzenia. Na samej gali wystąpiło 30 uczestników, którzy stoczyli 12 pojedynków. Dwa z nich okazały się remisowe i nie zabrakło również niespodzianek ze strony faworytów na podstawie kursów bukmacherskich.

Wszystkie typy na pojedynki zawodników na gali AlkoMaster można było obstawiać u bukmachera LVBet, który posiada wyłączność w wystawianiu kursów na ten event. Jeśli nie masz jeszcze konta w tym serwisie, a chciałbyś otrzymać darmowe 20 zł na grę, to warto zarejestrować się z naszego specjalnego linku, który oprócz wspomnianego bonusu bez depozytu gwarantuje również pakiet powitalny w wysokości nawet do 3333 PLN.

Podczas rejestracji konta wpisz kod promocyjny LVBet, bez którego nie aktywujesz darmowego zakładu do 20 PLN!

AlkoMaster wyniki

AlkoMaster wyniki zawodników i kibiców będą ciekawić, jeśli chodzi o przebieg pojedynków. Organizatorów natomiast przede wszystkim, jeśli chodzi o sprzedaż PPV. Wydarzenie transmitowane było bowiem właśnie w PPV i kluczowe dla losów federacji będzie to, jak pierwsza gala - kolokwialnie mówiąc - się sprzeda. Trzeba przyznać, że naprawdę duże nazwiska wzięły udział w pierwszej gali, a duże nazwiska = duże wynagrodzenia. Pytanie więc, czy na tyle dużo osób kupiło PPV, żeby wszystko się spięło?

Zobacz także - AlkoMaster. Zawodnicy, historia, włodarze, zasady

AlkoMaster wyniki gali

Wyniki gali AlkoMaster poznaliśmy w sobotni wieczór 27 listopada. Wówczas przekonaliśmy się między innymi, czy Maciej Rataj zdoła zrewanżować się Don Kasjo za ich pojedynek na gali FAME MMA. W sportach walki górą okazał się Kasjusz Życiński, a jak było... w piciu alkoholu? Swoje umiejętności w spożywaniu napojów wysokoprocentowych zaprezentowali też między innymi Amadeusz Ferrari czy przedstawiciele programu Warsaw Shore.

Zobacz także - ile zarabia Don Kasjo?

AlkoMaster wyniki walk

Wyniki walk AlkoMaster, czyli jak wygląda komplet wyników? O tym przekonaliśmy się sobotniego wieczora, a także również w nocy z soboty na niedzielę. Pierwsza edycja AlkoMaster przyniosła takie o to rezultaty:

 • Don Kasjo w pojedynku wieczoru pokonał Macieja Rataja, remisując jedną konkurencję i zwyciężając w pozostałych dwóch,
 • W co-main evencie Hejter wygrał jednogłośnie z Ferrarim,
 • W pojedynku kobiet pomiędzy Malubą i Eweloną padł remis,
 • Lord Kruszwil okazał się gorszy po trzech konkurencjach, a zwycięzcą pojedynku został Megakot,
 • Pedro i Alanik zwyciężyli po walkowerze Kolara i Lasika,
 • Arnold wygrał z Paszą 2-1, pokonując go w ostatniej konkurencji,
 • W starciu Psychotrop kontra Ćwiartson i BigJack padł remis,
 • Daniel Magical przegrał w pojedynku z Lenką i Mią,
 • Fit.pl zwyciężył w pojedynku z Mielonidasem rezultatem 2-1,
 • Konserwator w duecie z Kruszyną wygrał z Norasem i BodyChristem,
 • TKM pokonał Szofera po dodatkowej konkurencji, w której zadaniem było wypicie 5 kieliszków alkoholu w jak najszybszym czasie,
 • Diabeł wygrał z Żółwiem po 3 konkurencjach wynikiem 2-1.