Pierwsza gala AlkoMaster z pewnością była bezprecedensowym wydarzeniem. Znani celebryci zmierzyli się bowiem w pojedynkach, w których rywalizowali poprzez picie alkoholu, ale przede wszystkim w różnych konkurencjach. Co wiadomo o pierwszej gali AlkoMaster?

Data gali27 listopada
Miejsce galiWarszawa
Transmisja galiPPV
Gwiazda galiDon Kasjo, Ferrari

Kiedy gala AlkoMaster?

Kiedy pierwsza gala AlkoMaster miała się odbyć? Na to pytanie poznaliśmy odpowiedź w wakacje 2021 roku, kiedy ogłoszono pierwsze konkrety, jeśli chodzi o premierowe wydarzenie spod tego nietypowego szyldu. Termin pierwszej gali AlkoMaster to 27 listopada 2021 roku. Na oficjalnej stronie federacji widniało odliczanie do pierwszej gali, więc w dowolnej chwili można było sprawdzić, ile dni zostało do premierowego wydarzenia polegającego na piciu alkoholu przed kamerami.

Gdzie gala AlkoMaster?

Gdzie odbyła się pierwsza gala AlkoMaster? Lokalizacja pierwszej gali AlkoMaster to hala OSiR na warszawskim Bemowie.

AlkoMaster PPV

Transmisja gali AlkoMaster odbywała się będzie w systemie PPV. Na stronie pojawiły się informacje na temat tego, ile kosztuje AlkoMaster PPV. Transmisja AlkoMaster w przedsprzedaży kosztowała 15 złotych. W dniu gali koszt PPV Alkomaster wzrósł do 19 złotych, a transmisja premium - 29 złotych.

Zobacz także - AlkoMaster zawodnicy, historia, włodarze, zasady

AlkoMaster bilety

Czy AlkoMaster bilety były dostępne w sprzedaży? Wydarzenie opierało się głównie na transmisji PPV, a nie sprzedaży klasycznych biletów. Kilka dni przed galą zawodnicy ogłosili jednak konkurs, w którym do wygrania były wejściówki VIP na premierową galę AlkoMaster.

AlkoMaster komentatorzy

AlkoMaster komentatorzy, czyli kto skomentował pierwszą galę? Podczas wydarzenia głównymi komentatorami byli prowadzący cały event, czyli Trybson i Diva.

Kto na AlkoMaster?

Kto wystąpił na AlkoMaster? To z pewnością jest najciekawszy aspekt, jeśli chodzi o pierwszą galę AlkoMaster. Trzeba przyznać, że organizacja wystartowała naprawdę ambitnie i od samego początku postanowiła zakontraktować głośne nazwiska. W walce wieczoru pierwszej gali AlkoMaster wystąpił Kasjusz „Don Kasjo” Życiński, gwiazda Warsaw Shore i organizacji FAME MMA. Były pięściarz znany jest z tego, że przygotowania do pojedynków łączy z imprezami, więc zdaje się być idealnym materiałem na gwiazdę również w AlkoMaster.

Ale na tym nie koniec. Swoje umiejętności w piciu alkoholu zaprezentowali także między innymi Ewelona, Daniel Magical czy Lord Kruszwil.

Typy AlkoMaster

Czy typy i kursy AlkoMaster były dostępne do gry? Jak najbardziej. Wystawieniem kursów i typów na tę nietypową galę zajął się bukmacher LVBet, który niegdyś był sponsorem gali FAME MMA. Rejestrując konto ze specjalnego linku partnerskiego, każdy gracz otrzymuje darmowe 20 zł na grę, a także pakiet powitalny w postaci zakładu bez ryzyka i bonusów od wpłat.

Należy również pamiętać o wpisaniu kodu promocyjnego LVBet, który aktywuje wszystkie dostępne bonusy.

Walki AlkoMaster

Walki AlkoMaster, czyli ile pojedynków zobaczyliśmy na pierwszej gali? Na początku mówiono o 44 zawodnikach, jednak finalnie wystąpiło ich 30. Wszyscy w różnych konfiguracjach stoczyli 12 pojedynków. W walce wieczoru zawalczył Don Kasjo, którego rywalem był Maciej Rataj, a w jednym z extra fightów – Lord Kruszwil.

Karta walk AlkoMaster

Karta walk AlkoMaster zawierała 30 nazwisk. Były to klasyczne pojedynki, 2 vs 1, 2 vs 2 oraz walki kobiet. Na pewno każdy znalazł coś dla siebie wśród aż 12 pojedynków! Poniżej przedstawiamy całą kartę walk wraz z wynikami pojedynków:

 • Don Kasjo w pojedynku wieczoru pokonał Macieja Rataja, remisując jedną konkurencję i zwyciężając w pozostałych dwóch,
 • W co-main evencie Hejter wygrał jednogłośnie z Ferrarim,
 • W pojedynku kobiet pomiędzy Malubą i Eweloną padł remis,
 • Lord Kruszwil okazał się gorszy po trzech konkurencjach, a zwycięzcą pojedynku został Megakot,
 • Pedro i Alanik zwyciężyli po walkowerze Kolara i Lasika,
 • Arnold wygrał z Paszą 2-1, pokonując go w ostatniej konkurencji,
 • W starciu Psychotrop kontra Ćwiartson i BigJack padł remis,
 • Daniel Magical przegrał w pojedynku z Lenką i Mią,
 • Fit.pl zwyciężył w pojedynku z Mielonidasem rezultatem 2-1,
 • Konserwator w duecie z Kruszyną wygrał z Norasem i BodyChristem,
 • TKM pokonał Szofera po dodatkowej konkurencji, w której zadaniem było wypicie 5 kieliszków alkoholu w jak najszybszym czasie,
 • Diabeł wygrał z Żółwiem po 3 konkurencjach wynikiem 2-1.


Kiedy odbędzie się pierwsza gala AlkoMaster?
Premierowa gala zaplanowana jest na 27 listopada. Kto zawalczy na pierwszej gali AlkoMaster? W walce wieczoru pierwszej gali AlkoMaster wystąpi Don Kasjo.