Marcin Wrzosek w rozmowie z Adrianem Polańskim poruszył temat możliwej walki z Marcinem Dubielem. Niedawno w necie pojawiły się plotki, że taka walka jest planowana i może się odbyć.

Polak vs Dubiel na najbliższej gali?

Adrian Polak niedawno już potwierdził te plotki, jednak było to w dniu prima aprilis. Dodatkowo przyznał się, że został za to ukarany. Tym razem Marcin zapytał wprost, na ile te plotki były dalekie od prawdy i czy w ogóle taka rozmowa o możliwej walce się odbyła.

Był mega przypał za to, dostałem ogólnie karę, więc mogę już w sumie to powiedzieć. Ta walka będzie, tylko jest niezapowiedziana. To jest taki bonus, że tak powiem. Mi też zostało zabronione przygotowanie się do tej walki. Jest mi z góry zabronione, że nie mogę trenować… my już tę walkę ustalaliśmy z 2 lata temu.

Adrian również potwierdził, że pojedynek odbędzie się na najbliższej gali. Warto zaznaczyć, że w tym wywiadzie nie było wspomniane, w jakiej konkretnie federacji planowana jest walka. Jednak na odpowiedź organizacji Fame MMA nie trzeba było długo czekać. Fame szybko zdementowało plotki na swoim Twitterze, dodając, że nigdy nie było takiej walki w planach.

Dementujemy słowa Adriana Polańskiego na temat rzekomej walki z Marcinem Dubielem na FAME 21. Nigdy nie było takiej walki w planach.