Drugi panel konferencji Clout MMA 3: Santa Clout zdominował konflikt Adriana Ciosa z Marcinem Najmanem i Zbigniewem Bartmanem. Choć w panelu uczestniczyli jeszcze zawodnicy main eventu (Tomasz Hajto vs Jakub Wawrzyniak), to główne skrzypce zdecydowanie grał konflikt Ciosa z Najmanem i Bartmanem.

Krzyki i ochrona na scenie. Adrian Cios na face 2 face z Marcinem Najmanem

Spór pomiędzy Adrianem Ciosem a Marcinem Najmanem trwa od dłuższego czasu. Nie da się ukryć, że Najman zdecydowanie chce odzyskać honor po uderzeniu Ciosa podczas Roastu przed Clout MMA 2. Już od samego początku konferencji Cios i Najman wymieniali się inwektywami i cały czas wchodzili sobie w słowo.

Pierwszy face 2 face pomiędzy Najmanem a Ciosem nie doszedł do skutku, ponieważ „El Testosteron” nieustannie próbował kopnąć oponenta. Co ciekawe, doszło także do jednego face 2 face pomiędzy Adrianem Ciosem a Zbigniewem Barmanem.

Genezą tego konfliktu jest ostra wymiana słowna między Bartmanem a Ciosem na konferencji Clout MMA 2. Cios ma za złe Bartmanowi, że ten obrażał jego rodzinę, co Bartman kategorycznie neguje. Nie da się jednak ukryć, że jest to przygotowaniem medialnej scenografii przed niemal pewnym pojedynkiem Bartman kontra Cios na następnej gali Clout MMA.