Walka, która już kiedyś miała się odbyć, czyli oczywiście pojedynek Adriana Ciosa oraz Łukasza "Magicala JR" Malankowskiego na CLOUT MMA 1! Dziewiąte starcie tego wieczoru wiązało się z całą masą emocji i nic dziwnego, gdyż ich konflikt miał podłoże osobiste. Kto wygrał to starcie podczas gali na warszawskim Torwarze?

Adrian Cios pokonuje Magicala JR w trzeciej rundzie! - CLOUT MMA 1

W tym przypadku jedno ze starć, które ma na swojej szali realny konflikt, o którym huczał cały internet. Pierwsza runda rozpoczęła się od obalenia Magicala Jr przez Ciosa. Po kilku silnych ciosach doszło do podniesienia się Adriana i podczas gdy jego rywal dalej leżał, ten zadał mu uderzenie nogą w głowę. W rezultacie zatrzymano czas, by Magical doszedł do siebie. Skończyło się to dla Ciosa ujemnym punktem.

Po powrocie do walki mężczyzna rozpoczął duszenie swojego rywala, jednak finalnie nie doszło do przedwczesnego zakończenia pojedynku. W drugiej rundzie natomiast Cios skutecznie sprowadził przeciwnika do parteru, ale Magical nie tracił ducha walki i uderzał Adriana z dołu. Dwa etapy były jednak zdecydowanie po stronie Ciosa.

W trzeciej rundzie sędzia musiał zwrócić uwagę wycieńczonym mężczyznom, by zaczęli walczyć. Finalnie doszło do sprowadzenia, w wyniku którego Adrian Cios pokonuje Magicala Jr. przez TKO w trzeciej rundzie walki. Już teraz sprawdźcie wyniki CLOUT MMA 1 na żywo bez zakłóceń!