Już od kilku lat między Marcinem Najmanem a Tomaszem Adamkiem atmosfera jest zagęszczona. Z tego też względu nikogo nie dziwi, że chcą rozwiązać swój konflikt w oktagonie. Niedawno Najman przyznał, że zaakceptował postawione przez drugiego warunki. Czy to oznacza, że czeka nas walka?

Adamek vs Najman na High League?

Konflikt między Najmanem a Adamkiem od jakiegoś czasu znów jest na językach. Panowie zgodnie stwierdzili, że spór można go rozwiązać podczas uczciwej walki. Drugi z wymienionych niedawno udzielił wywiadu, w którym przyznał, iż byłby chętny na takowe starcie. Nie mogło się jednak obejść bez postawienia solidnych warunków. Adamek jasno podkreślił:

"Jestem otwarty. Nie ma problemu, tylko wszystkie pieniądze przekazujemy na cele charytatywne. Nie możemy też mieć sponsorów na spodenkach."

Jaka była odpowiedź ze strony potencjalnego rywala? Nie musieliśmy na nią zbyt długo czekać. Mężczyzna zaakceptował warunki, a na dodatek dodał instagramowy post dedykowany całej tej sytuacji. Co ciekawe, oznaczył on w jego treści federację High League jako potencjalnego organizatora walki. Czy to oznacza, że takie starcie odbędzie się w trakcie High League 7: Grand Prix?

Pod postem z artykułem na temat potencjalnej walki Marcin Najman, potwierdził jej planowanie. Następnie stwierdził, że w tym tygodniu zajmie się poszukiwaniem zbroi średniowiecznej dla swojego przeciwnika. Stwierdził, że chce wygrać, ale nie zamierza okaleczyć Adamka, a ten w takim stroju będzie w miarę bezpieczny. Walka ma odbyć się na zasadach MMA.