Parę dni temu Bandura w wywiadzie z Hubertem powiedział, że ich walka była dogadana w małych rękawicach. Jednak jak Patryk wspomniał Adamek postawił "ultimatum", albo będą duże rękawice albo walki nie będzie.

Adamek - "ja nie chcę na starość kogoś uszkodzić"

Adamek w wywiadzie zapytany przez Huberta, o to, że podobno od początku były dogadane małe rękawice, stanowczo temu zaprzeczył.

nie nie nie to jest nieprawda od razu jak i było z Mamedem w kontrakcie i tak samo jest w kontrakcie z FAME są normalne rękawice… całe życie byłem pięściarzem walczyłem w normlanych rękawicach ja nie chcę sobie rąk połamać to jest raz, a widziałem kontuzje jakie mieli chłopcy po właśnie walkach, tym bardziej jak właśnie ktoś walczy pięściami - Adamek

Obaj panowie pojawili się na karcie walk FAME MMA 21 gdzie stoczą swój pojedynek w main evencie tej gali. Odbędzie się ona już 18 maja w Gliwicach, a dokładniej w PreZero Arena. Tomasz w dalszej konwersacji podał kilka bardzo ważnych powodów, dla których nie zawalczyłby w małych rękawicach.

druga sprawa nie chce też zrobić krzywdy przeciwnikowi, no przecież ja jestem pięściarzem, wiesz w tych małych rękawicach to jest tak jakbyś dostał z pięści ja nie chcę na starość kogoś uszkodzić no bo to jest dalej sport, ja to uważam za sport widowiskowy… a żeby kogoś nokautować i patrzeć jak ktoś leży ja tego nigdy nie widziałem i nie chce tego widzieć bo to jest przykre, ma być piękna walka - Adamek