Po niezbyt emocjonującym meczu Team Lexy i Team Martirenti, nadszedł czas na finałowe spotkanie Move Federation 2. Zmierzą się w nim drużyny Filipka i Jarka Pashy Jarząbkowskiego. Obie ekipy pokazały się dzisiaj bardzo dobrze w swoich pierwszych spotkaniach, pewnie wygrywając swoje mecze. Pod względem sportowym, jak i emocji, spotkanie to zapowiada się naprawdę bardzo dobrze!

Team Filipek pokonuje Team Emeritos Banditos

W pierwszej odsłonie meczu finałowego bardzo dobrze rozpoczęła drużyna Emeritos Banditos. Już po upływie nieco ponad 3 minut, na tablicy wyników widniał rezultat 2-0 za sprawą bramek Krzy Krzysztofa i Izaka. Niespełna pół minuty po bramce zawodnika świetnie znanego scenie Counter Strike, drużyna Filipka złapała kontakt, zmniejszając straty do jednej bramki. To nie był jednak koniec emocji w pierwszej połowie. Finalnie zakończyła się ona wynikiem 3-3.

Trzeba przyznać, że spotkanie finałowe było najbardziej wyrównanym meczem na w całej edycji Move Federation 2. Żadna z drużyn wyraźnie nie zdominowała rywala, a sam mecz odbywał się na zasadzie gol za gol. Szalę zwycięstwa w końcówce spotkania udało się jednak przechylić drużynie Filipka. Końcowy rezultat to 6-5, a mecz sam w sobie był naprawdę kapitalny!