Kolejne nazwiska pojawiają się na karcie walk Prime Show MMA 5. Fani nie mogą się już doczekać, żeby zobaczyć całą listę, dlatego każde padające nazwisko ich do tego przybliża. Tym razem do innych ogłoszonych na gali federacji Prime zawodników dołącza Sebastian "Ztrolowany" Nowak. Z kim zostanie zestawiony w najbliższym pojedynku?

Sebastian "Ztrolowany" Nowak na Prime Show MMA 5

Włodarze rozmaitych gal, co każdą z nich dążą do tego, aby pokazać jak największe show. Jak mogliśmy zobaczyć w ostatnim czasie gala Prime Show MMA 5, z pewnością może taka być. W CO-Main Evencie zmierzy się Bagieta vs Kapela, natomiast walkę stoczy także Wielki Bu z Lupą. Do tego grona dołącza kolejny freak fighter, czyli Sebastian "Ztrolowany" Nowak.

Już 1 lipca 2023 roku widzowie będą mogli oglądać jego występ na wrocławskiej Hali Orbita lub przy pomocy systemu PPV. Jak wiadomo, ma on spore doświadczenie zarówno w federacji Prime, jak również w walce na Fame MMA. Aktualnie jego ostatnim pojedynkiem był ten z Maciejem Ratajem w trakcie Prime Show MMA 3. Był to swego rodzaju rewanż po ich walce na Fame MMA 7, a wynik był pozytywny tym razem dla Ztrolowanego.

Co mają do powiedzenia internauci na temat ogłoszenia tego zawodnika? Wiele osób twierdzi, że sam Ztrolowany jest świetnym freak fighterem, natomiast jego zasięgi w internecie już niekoniecznie. Wiele osób stwierdza, że gala nie przekroczy nawet 100 tysięcy PPV. Federacja zdradziła, że przeciwnik Nowaka ma na swoim koncie już spektakularne KO. Kim może być? Przekonamy się już niebawem!