Już 10 lutego 2024 roku odbędzie się jubileuszowa gala najpopularniejszej federacji freakowej w Polsce. Choć karta walk FAME MMA 20 nie jest jeszcze pełna, to pojawia się masa domysłów. Jednym z nich był pojedynek Tromby, jednak sam zainteresowany zdementował te plotki.

Tromba nie walczy na FAME MMA 20 - "W najbliższej przyszłości nie będę się bił"

Tromba to były członek ekipy Friza, który aktualnie działa w sieci na własny rachunek. Zdarza się, że walczy na galach FAME i przypuszczenia do jego kolejnej walki na jubileuszowym wydarzeniu nie wzięły się znikąd. Na gale WK został zleakowany jego możliwy pojedynek, natomiast sam zawodnik potwierdził, że to starcie jednak nie dojdzie do skutku.

Na swoim Instastory zamieścił wypowiedź odnoszącą się do rzekomego występu na FAME MMA 20:

Nie walczę na FAME 20, niestety waleczka wypadła, także nie będę się bił i w najbliższej przyszłości też raczej nie będę się bił. Skupiłem się przez ostatnie miesiące na trenowaniu, bo miała być walka i to w sumie niejedna, ale ostatecznie żadnej nie ma.

Mężczyzna przyznał w dalszej części wypowiedzi, że jeśli trenuje, to na 100% i ma energii na wiele działań. Zapowiedział, że w tym roku wraca z kanałem na YouTube i że energię, którą wkładał w sparingi i treningi przełoży na swoją twórczość. Wiele osób sugeruje, że odwołanie pojedynku to kwestia jego słabych zasięgów.

Kto znajdzie się na jego miejscu w karcie walk? O tym przekonamy się zapewne w najbliższym czasie.