Jakiś czas temu donosiliśmy, że trwa głosowanie na przeciwnika dla Piwko Nie Można na galę Clout MMA 5. Minął już czas, w którym widzowie mogli wybrać ostatecznego zwycięzcę tej rywalizacji. Finalnie do walki z mężczyzną stanie Nikodem "KOSAHEERE" Kosiński.

Piwko Nie Można vs KOSAHEERE na Clout MMA 5 - Widowiskowa walka w samochodzie!

Od dłuższego czasu było wiadomo, że Piwko Nie Można, czyli taksówkarz z viralowego video zmierzy się w samochodzie ze swoim rywalem. Jego miejsce w karcie walk Clout MMA 5 było pewne, jednak tożsamość jego przeciwnika nie była znana do piątku 24 maja 2024 do godziny 10:59. To właśnie ten termin został bowiem ustalony, jako rozwiązanie rywalizacji o miejsce w starciu naprzeciw zawodnika.

Początkowo, zgłosić mógł się każdy, kto spełniał warunki postawione przez federację. Potencjalny rywal musiał mieć skończone 18 lat i ważyć do 55 kilogramów. Nie mogło być również żadnych przeciwwskazań zdrowotnych. W celu zgłoszenia należało nagrać filmik TikToka z hashtagiem #PIWKOCLOUTMMA oraz oznaczeniem profilu federacji. Finalnie wyłoniono trzech możliwych oponentów.

Clout MMA wrzuciło trzy posty z poszczególnymi możliwymi przeciwnikami. Należeli do nich Andrzej "Andrzej PJW" Grzegorzewski, Nikodem "KOSAHEERE" Kosiński oraz Stanisław "Fistaszek" Tkacz. Osoba, która zdobyła najwięcej polubień pod swoim zdjęciem, miała wygrać udział w walce. Choć początkowo prowadził Fistaszek, to finalnie KOSAHEERE zmierzy się z Piwko Nie Można.