W europejskiej piłce bez przerwy sporo się dzieje. Rozgrywki ligowe przeplatają puchary europejskie, a także eliminacje do przyszłorocznych Mistrzostw Europy. W tych ostatnich rozgrywkach biorą udział biało-czerwoni. Polacy w piątkowym meczu zmierzą się z grupowym rywalem, Czechami. Bukmacher Superbet oferuje ciekawą promocję, dzięki której możemy otrzymać aż 300 PLN bonusu. Jakie są jej warunki?

Kod promocyjny SuperbetTYPERVIP
Stawka kuponumin. 2 PLN
Minimalny kurs zdarzenia1.14
Wymagane zdarzenieDowolny przedmeczowy typ na Polska vs Czechy
Bonus300 PLN, jeśli Lewandowski nie strzeli gola

Biało-czerwoni zajmują obecnie trzecie miejsce w grupie, podczas gdy nasi południowi sąsiedzi są jej wiceliderami. Przed reprezentacją Polski nie lada wyzwanie. Bukmacher Superbet przygotował specjalną promocję krótkotrwałą, która dotyczy meczu Polska vs Czechy w dniu 17 listopada.

Jak skorzystać z promocji?

Aby skorzystać promocji należy w dniach 14.11 - 17.11.2023, do godziny 20:44, założyć konto u bukmachera Superbet z kodem promocyjnym TYPERVIP i wyrazić zgody marketingowe. Kolejno należy wpłacić depozyt, wynoszący minimum 50 PLN, a następnie zagrać pierwszy kupon za stawkę wynoszącą co najmniej 2 PLN (w przypadku wyższej stawki, stawka zaliczana do promocji wynosi 2 PLN). Kupon musi być zakładem typu singiel. Na kuponie musi znaleźć się dowolny zakład z oferty przedmeczowej (minimalny kurs: 1.14) na mecz Polska - Czechy w eliminacjach Mistrzostw Europy 2024. Jeśli Robert Lewandowski nie strzeli gola w meczu z Czechami, gracz otrzyma bonusowe 300 PLN.

  • Zarejestruj konto w Superbet z kodem promocyjnym TYPERVIP
  • Wpłać pierwszy depozyt na kwotę min. 50 PLN
  • Postaw pierwszy kupon SOLO, na którym znajdzie się typ z przedmeczowej oferty na mecz Polska vs Czechy z min. kursem 1.14
  • Stawka musi wynieść min. 2 PLN, choć w przypadku wyższej policzone zostanie i tak 2 PLN
  • Jeśli Robert Lewandowski nie strzeli gola z Czechami, otrzymamy bonus o wartości 300 zł

Gracz ponadto otrzyma freebet 34 pln. W przypadku, gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, gracz ma 3 dni na wykorzystanie go, aby aktywować opisaną wyżej promocję. Bonus zostanie przyznany na konto w ciągu 72h od zakończenia promocji. Należy go zaakceptować w ciągu 3 dni, a następnie w ciągu 7 dni, obrócić 3-krotnie, po minimalnym kursie 1.80 na kuponach SOLO, 1.30 pojedynczego zdarzenia i 1.80 całego kuponu w przypadku AKO i na zakłady systemowe po minimalnym kursie 1.80. Bonus nie może być wykorzystany do umieszczenia kuponów zawierających mecze z „Super Kursy”.