Choć aktualnie afery internetowe zawładnęły światem influencerów, to nie tylko w sferze sieciowej pojawiają się nowiny. Okazuje się bowiem, że jeden z zawodników organizacji FAME MMA wystąpi w programie TVN, który startuje już 16 kwietnia. O kim mowa?

Kuba Nowaczkiewicz w nowym programie TVN!

Zawodnicy FAME MMA coraz częściej pojawiają się w telewizji. Ostatnio mogliśmy oglądać Sebastiana Fabijańskiego u Kuby Wojewódzkiego, a teraz przyszedł czas na Kubę Nowaczkiewicza. Mężczyzna jednak nie będzie udzielał wywiadu, a wystąpi w nowym programie stacji telewizyjnej TVN! „Pokonaj mnie, jeśli potrafisz” to nowa produkcja, o której na razie niewiele wiadomo.

Z postu, który Kuba opublikował na swoim Instagramie, wynika, że odcinki startują już 16 Kwietnia o godzinie 21:35 na TVNie. Z treści wpisu możemy się dowiedzieć, że będą one transmitowane co tydzień. Treść całego posta brzmiała następująco:

Chłopak z bloków w telewizji. Myślę, że gdyby ktoś powiedział 19 letniemu Kubie, że będzie go można obejrzeć w nowym programie w TVN to by nie uwierzył. Fajnie, że tak to wszystko się toczy. Występ w telewizji to ciekawe doświadczenie, a jeśli będziecie chcieli obejrzeć mnie na ekranie telewizorów to zapraszam serdecznie wszystkich do oglądania.

Na ten moment nie do końca wiadomo, na czym program będzie polegał. Z filmiku dołączonego do publikacji Nowaczkiewicza i samego tytułu programu wynika, że ma mierzyć się z wyzwaniami sportowymi. O tematyce „Pokonaj mnie, jeśli potrafisz” dowiemy się zapewne po pierwszej transmisji.