Wynik pierwszego spotkania pozwala w teorii piłkarzom Lecha Poznań ze spokojem podchodzić do rewanżu w eliminacjach Ligi Konferencji Europy z Żalgirisem Kowno. Kwestia awansu nie jest jednak jeszcze rozstrzygnięta, a Kolejorz musi powiedzieć B, skoro już powiedział A.

Żalgiris Kowno - Lech Poznań Gdzie oglądać?

Żalgiris Kowno w dwumeczu z Lechem Poznań od początku skazywany był przez najlepszych bukmacherów na pożarcie. Zespół z Litwy przegrał z Kolejorzem, jednak udało mu się zanotować trafienie. Wynik 1:3 nie przekreśla jeszcze całkowicie jego szans na odwrócenie losów rywalizacji.

Po negocjacjach ze stroną litewską Telewizji Polskiej udało się wynegocjować możliwość transmitowania meczu. Obejrzycie go zatem na na stronie sport.tvp.pl. Rywalizację Lecha z Żalgirisem można również śledzić w innej witrynie. Możliwość tę udostępnia Betclic. W tym celu jednak należy wcześniej posiadać konto u bukmachera. Najlepiej założyć je z naszym kodem promocyjnym Betclic TYPERVIP.

Kiedy i o której mecz Żalgiris Kowno - Lech Poznań.

Kibice mają spore oczekiwania związane ze spotkaniem Lecha Poznań z Żalgirisem Kowno. Tym razem mecz rozgrywany będzie w Kownie, na Litwie. Rywalizacja została zaplanowana na czwartek 3 sierpnia. Pierwszy gwizdek arbitra wybrzmi o godzinie 18:00.

Żalgiris Kowno - Lech Poznań, transmisja na żywo w TV

Pierwotny scenariusz zakładał, że meczu rewanżowego Lecha Poznań z Żalgirisem Kowno nie obejrzymy w telewizji. Udało się jednak wynegocjować to z Litwinami, a rywalizację Kolejorza z Żalgirisem obejrzycie na stronie internetowej sport.tvp.pl.