Norman Parke i Piotr Szeliga zmierzą się w walce na gali FAME MMA 14. Kto jest faworytem starcia w rzymskiej klatce?

Zakłady bukmacherskie Parke vs Szeliga FAME MMA 14

Zakłady bukmacherskie na Parke vs Szeliga, czyli kto jest faworytem walki byłego zawodnika UFC i byłego hokeisty? Bukmacherzy nie mają wątpliwości - zdecydowanym faworytem tego starcia jest Norman. Trzeba jednak pamiętać, że pojedynek odbędzie się na nietypowych zasadach - kickboxing, klatka rzymska, trzyminutowe rundy.

Kursy Parke vs Szeliga

Kursy Parke vs Szeliga na FAME MMA 14 wskazują, że utytułowany zawodnik MMA powinien bez większych problemów poradzić sobie z przedstawicielem sportów sylwetkowych. Zakłady bukmacherskie Betclic na Parke'a wystawiły kurs 1.35, z kolei wygraną Szeligi oszacowano na 2.75.

Zobacz także – kod promocyjny Betclic

Szeli znany jest z atomowego ciosu, o czym przekonali się między innymi Wujaszek Fericze czy Arab. Bukmacherzy uważają jednak, że doświadczenie Parke'a powinno wziąć górę.

Typy Parke vs Szeliga

Typy na Parke vs Szeliga, czyli kto wygra tę walkę? Na papierze zdecydowanym faworytem jest Parke. Doświadczony zawodnik z pewnością postara się przetrwać nawałnicę ciosów rywala, doprowadzić do tego, żeby się zmęczył, a następnie skutecznie go kontrować.

Zobacz także - kim jest Piotr Szeliga?

Warto dodać, że Parke nigdy nie został znokautowany. Jeśli Szeliga znokautowałby również byłego tymczasowego mistrza KSW, z pewnością przeszedłby do historii - nie tylko freak fightów!