Tomasz "Zadyma" Gromadzki vs Alan Kwieciński, czyli jedna z walk na gali FAME MMA 18. Kiedy walka Zadyma vs Alan Kwieciński? O której godzinie walka Zadyma vs Alan Kwieciński?

Zadyma vs Alan Kwieciński FAME MMA 18 - data

Walka Zadyma vs Alan Kwieciński, którą można typować w Betclic (odbierz kod promocyjny betclic), odbędzie się w sobotę 20 maja.

O której godzinie walka Zadyma vs Alan Kwieciński

Organizacja FAME MMA ustaliła kolejność walk przed pierwszą konferencją FAME MMA 18 w Łodzi. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:30, a oficjalna ceremonia otwarcia odbędzie się pół godziny później. Tomasz "Zadyma" Gromadzki i Alan Kwieciński z racji, że w karcie walk FAME MMA 18 są zestawieni na piątym miejscu, powinni rozpocząć pojedynek około godziny 22:00.

Zadyma vs Kwieciński

"Zadyma" to pięściarz, kickboxer i jeden z najlepszych zawodników na gołe pięści federacji Gromda. Alan z kolei po ostatnich nie najlepszych walkach (6 porażek i 2 zwycięstwa) w fenomenalnym stylu znokautował "Wiewióra" na gali FAME MMA 17. Tym razem przyjdzie mu się mierzyć z Gromadzkim na zasadach MMA.

FAME MMA 18 kod promocyjny

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME MMA 18. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jednak jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.