Kiedy widownia gali zobaczyła krwawą walkę kobiet 2 vs 2 podczas Prime MMA 8, nastąpił czas na kolejną pozycję z karty głównej tego wydarzenia. W oktagonie federacji zmierzyli się Dominik Skowyra i Krystian "Krycha" Wilczak. Kto okazał się lepszy?

Skowyra jednogłośnie pokonuje Krychę na Prime MMA 8!

Jeśli chodzi o to zestawienie, to według kursów bukmacherskich Dominik Skowyra miał być zwycięzcą tej walki. Początek zaczął się dynamicznie, co już po 30 sekundach pokazał rzut Skowyry rywalem! Rywal Krychy próbował na nim wykonać duszenie zza pleców, utrzymując się na jego plecach. Finalnie jednak Wilczakowi udało się uciec z tej sytuacji i trzymać przeciwnika pod siatką.

W pewnym momencie to Krycha znalazł się na lepszej pozycji w parterze, jednak Skowyra przetoczył się i znalazł się na górze. Po powrocie do stójki Domonik otrzymał niefortunny cios w genitalia i skorzystał z czasu na dojście do siebie.

Na początku drugiej rundy Dominikowi udało się obalić Krychę. Po chwili jednak Wilczak doprowadził do kimury, z której udało się jego rywalowi uciec. Po tej próbie poddania Skowyra znów znalazł się na wygranej pozycji. Trzeci etap również nie obył się bez skomplikowanych sprowadzeń i prób skończenia.

Finalnie po trzech zaciętych rundach jednogłośną decyzją sędziów Dominik Skowyra wygrał z Krystianem Wilczakiem!