Po ekspresowej wygranej Kolara z Lasikiem widzowie gali Prime MMA 8 mogli zobaczyć pierwszą w historii walkę kobiet 2 vs 2. W oktagonie federacji Paulina Porzucek i Klaudia Szponar zawalczyły z Sandrą Smoroń i Olą Daniel! Która dwójka okazała się lepsza?

Porzucek i Szponar przegrały ze Smoroń i Daniel! - Prime MMA 8

Jeśli chodzi o ten pojedynek to właśnie Smoroń i Ola Daniel były typowane jako możliwe zwyciężczynie przez bukmacherów. Nim walka się rozpoczęła, zawodniczki z obu drużyn musiały mieć obcięte paznokcie ze względu na ich zbyt wielką długość. Już od pierwszych momentów starcia pojawiła się salwa ciosów w obydwu dwójkach.

Między Smoroń a Porzucek ogromnie wrzało, co pokazywała zaciętość i siła wyprowadzanych przez nie ciosów. Komentatorzy twierdzili, że może tu nawet wystąpić rekord uderzeń z obu stron. Po kilku chwilach doszło do liczenia Szponar i Smoroń, które wypadły z walki.

W rezultacie takiej sytuacji doszło do pojedynku między Olą Daniel a Pauliną Porzucek. Finalnie jednak starcie zakończyło liczenie Porzucek, która nie podjęła się dalszej walki. W rezultacie Ola Daniel i Sandra Smoroń wygrały pierwszy pojedynek kobiet 2 vs 2 w historii!