Znamy już nowego mistrza najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. Jest nim rzecz jasna Raków Częstochowa. Dla innych drużyn jednak sezon nadal się nie zakończył. Niektóre ekipy walczą o utrzymanie, a z kolei inne drużyny o awans do pucharów europejskich. Do tych drugich zaliczamy Pogoń Szczecin, która obecnie zajmuje wysokie trzecie miejsce w tabeli. Dzięki promocji przygotowanej przez bukmachera Betcris gracz będzie mógł zagrać typ na zwycięstwo i ponad 2.5 gola w meczu Portowców po kursie wynoszącym aż 50.00. Jak skorzystać z wysokiego mnożnika?

Zobacz również: Typy na dziś

Wysoki mnożnik na Pogoń Szczecin

Na podium robi się dosyć ciasno. Pogoń Szczecin w poprzedniej kolejce pokonała warszawską Legię. Portowcy nadal tracą do Wojskowych sześć punktów. Znajdujący się jedno miejsce niżej w tabeli Kolejorz traci jednak jedynie dwa punkty do podium. W najbliższą niedzielę drużyna ze Szczecina zmierzy się z ekipą, która na pewno spadnie z ligi. Mowa tu o Miedzi Legnica. Jak odebrać kurs 50.00 na Pogoń u Betcris? Przy okazji warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Betcris.

Promocja dotyczy tylko nowych graczy. W dniach 11.05-14.05.2023, do godziny 15:59, zarejestruj konto u bukmachera z kodem “POGON50” i dokonaj depozytu minimum 40 pln. Następnie, należy postawić pojedynczy kupon przedmeczowy na zwycięstwo Portowców i powyżej 2.5 gola w meczu Pogoni Szczecin z Miedzią Legnica w Ekstraklasie (zakładka Boost dla nowych graczy). Stawka zakładu powinna wynosić dokładnie 2 pln. Jeśli kupon okaże się trafiony, kurs zakładu zostanie zwiększony do 50.00! Freebet należy wykorzystać na kuponie AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem poj. zdarzenia wynoszącym co najmniej 1.30. Ważność freebetu to 3 dni, a maksymalna wygrana wynosi 1000 pln.