Pierwsza konferencja Prime MMA 7 przyniosła niespodziewane przetasowanie w obsadzie osób zaangażowanych w prowadzenie wydarzenia. Okazuje się, że Daniel “DeeJayPallaside” Pawlak dołączył do Prime MMA.

Czy DeeJayPallaside zawalczy w oktagonie?

Gala Prime MMA 7 zbliża się wielkimi krokami, ponieważ wydarzenie zaplanowano już na 13 stycznia. Organizacja, której medialnym włodarzem jest Kasjusz “Don Kasjo” Życiński, stara się zrobić spory medialny szum. Jednym z takich szokujących transferów jest prowadzący pierwszy panel konferencji, Daniel “DeeJayPallaside” Pawlak.

Żiżej nie pojawiał się w przestrzeni medialnej od afery “Pandora Gate” i to właśnie z jej powodu został wydalony z szeregów federacji FAME MMA. Nie minęły jednak trzy miesiące i Żiżej pojawił się jako prowadzący Prime MMA.

Warto dodać, że już od samego początku konferencji DeeJayPallaside był dość nerwowy, co pokazało pomylenie imienia jednego z zawodników. Choć na ten moment Daniel Pawlak pojawił się w Prime MMA jedynie jako konferansjer, tak całkiem możliwe, że będzie chciał sprawdzić swoje umiejętności w oktagonie. Na pewno nie będzie to jednak nadchodząca gala, ponieważ karta walk Prime MMA 7 jest już znana.