Wotore 4, czyli pierwsza organizacja MMA na gołe pięści w Polsce wraca po dłuższej przerwie. Jak wyglądają wyniki gali Wotore 4?

Wotore 4 wyniki walk

Wotore 4 wyniki walk, czyli kto wygrał swoje pojedynki? O tym przekonaliśmy się już późnym wieczorem w piątek, kiedy poznaliśmy zarówno finalistów turnieju, jak i zawodników, którzy wygrali swoje super fighty.

Michał Pasternak pokonał Simona Henriksena przez poddanie, runda 1 – walka wieczoru
Kamil Janik pokonał Erica Olsena przez TKO, runda 1
Artur Saładiak pokonał Adama Trzpioła przez TKO, runda 2
Denis Labryga pokonał Piotra Więcławskiego przez TKO, runda 2
Bartosz Kwiatkowski pokonał Michała Więcławskiego przez TKO, runda 2

Turniej Wotore 4:

Jakub Ozga pokonał Marcina Szołtysika przez nokaut, runda 1
Robert Maruszak pokonał Tomasza Purzyckiego przez TKO, runda 1
Dominik Owsiany pokonał Arkadiusza Jędraczka przez TKO, runda 1
Bartosz Zaczeniuk pokonał Kamila Heberleina przez poddanie, runda 1

Robert Maruszak i Bartosz Zaczeniuk wypadli z turnieju z powodu kontuzji, w ich miejsce wskoczyli kolejno Kamil Heberlein i Mateusz Michelus.

Dominik Owsiany pokonał Kamia Heberleina przez TKO, runda 1
Jakub Ozga pokonał Mateusza Michelusu przez TKO, runda 1

Finał turnieju odbędzie się na gali Wotore 5.

Wotore 4 kto wygrał?

O tym, kto wygrał walki na Wotore 4, przekonamy się w piątek wieczorem - 21 stycznia 2022 roku. Właśnie na ten dzień zaplanowana jest bowiem pierwsza gala Wotore od dłuższego czasu. Przypomnijmy - Wotore jako pierwsza organizacja w Polsce zorganizowała pojedynki MMA na gołe pięści, jednak - po trzech edycjach - przez długi czas Wotore nie wracało ze swoimi galami. Niektórzy spekulowali, że federacja zakończyła działalność, jednak - jak się okazało - nic bardziej mylnego.

Zobacz także - typy na Wotore

Wotore 4 wyniki

Wotore 4 wyniki z pewnością będą więc ciekawić wielu kibiców sportów walki w naszym kraju, którzy są ciekawi, w jakim stylu organizacja wróci na rynek. W przeszłości fani zarzucali organizatorom Wotore nieatrakcyjne zasady walk, więc z pewnością tego typu zmiany byłyby mile widziane. Z kolei szefów federacji będą ciekawić wyniki Wotore 4, jeśli chodzi o sprzedaż PPV. Biorąc pod uwagę fakt, że na polskim rynku jest dziesiątki organizacji typu freak fight czy gal na gołe pięści, przebicie się ze swoim produktem to z pewnością spore wyzwanie.

Wotore 4 wyniki gali

To, jak będą wyglądać wyniki gali Wotore 4, jeśli chodzi o sprzedaż PPV, może być kluczowe dla przyszłości organizacji. Jeśli dany projekt nie spina się finansowo, nikt rozsądny nie będzie ciągnął go w nieskończoność. Pytanie więc, jak będzie w przypadku Wotore 4. Patrząc na kartę walk, podczas piątkowej gali zobaczymy zarówno turniej, jak i super fighty. W teorii każdy powinien więc znaleźć coś dla siebie.

Zobacz także - kim jest Michał "Wampir" Pasternak?