Przed nami gala KSW 71! Kto wygrał walki na czerwcowym wydarzeniu spod szyldu KSW?

KSW 71 kto wygrał?

O tym, kto wygrał walki na KSW 71, przekonamy się już w sobotę 18 czerwca. Wówczas dowiemy się między innymi, jak wypadł debiut Artura Szpilki w KSW oraz jak w powrocie po wieloletniej przerwie do startów zaprezentował się Marcin "Różal" Różalski. Zanim jednak dowiemy się, kto wygrał walki KSW 71, możemy wytypować swojego faworyta w firmie Fortuna (odbierz Kod promocyjny Fortuna), czyli u oficjalnego sponsora gali KSW.

 

KSW 71 wyniki

Wyniki KSW 71 z pewnością ciekawią wielu kibiców. Po tym, jak na gali KSW 70 doszło do hitowego starcia Mariusza Pudzianowskiego z Michałem Materlą, tym razem w klatce pojawią się kolejne głośne nazwiska. O to, żeby wyniki KSW 71 były atrakcyjne, zadbają między innymi wspomniani wcześniej Szpilka i Różal. To jednak nie koniec atrakcji. W walce wieczoru mistrzowskiego trofeum bronić będzie Marian Ziółkowski, a po raz kolejny do klatki KSW wejdzie jeden z weteranów tej organizacji, czyli Borys Mańkowski.

Zobacz także – Artur Szpilka kariera MMA – zarobki

KSW 71 wyniki gali

Wyniki KSW 71 zapowiadają się więc niezwykle ciekawie. Największe zainteresowanie wzbudzają walki Szpilki i Różala. Przed polskim pięściarzem debiut w formule MMA. Wielu kibiców zastanawia się, jak Szpila, który w ostatnich latach nie najlepiej radził sobie na ringu w formule bokserskiej, zaprezentuje się w debiucie po zmianie dyscypliny.

Z kolei Różal wraca do KSW po wieloletniej przerwie i na dzień dobry będzie bohaterem historycznego pojedynku. Po raz pierwszy w historii KSW w klatce dojdzie bowiem do walki w innej formule, niż MMA. Różal do KSW wraca w formule K1.

Zobacz także – typy na KSW

KSW 71 wyniki walk

Wyniki walk LSW 71 poznamy już w sobotni wieczór. Jak wypadnie debiut Szpilki? Czy Różal wygra kolejną walkę w KSW? Odpowiedzi na te i inne pytania poznamy już niedługo!

Ziółkowski pokonał Rajewskiego
Zimmerman pokonał Różalskiego
Torres pokonał Mańkowskiego
Szpilka pokonał Radczenkę
Szymański pokonał Mirceę
Wikłacz pokonał Bruno dos Santosa
Martinek pokonał Stawowego
Desmae pokonał Sowińskiego
Doussis pokonał Dzwoniarka