Gala KSW 70, czyli hitowe starcie Mariusza Pudzianowskiego z Michałem Materlą w walce wieczoru. Jak wyglądają pełne wyniki KSW 70?

KSW 70 kto wygrał?

Kto wygrał walki na KSW 70? Odpowiedź na to pytanie poznamy w sobotni wieczór 28 maja. Właśnie na ten dzień zaplanowana jest bowiem kolejna gala KSW. Przypomnijmy - po transferze z Polsatu do Viaplay, KSW organizuje jedną galę miesięcznie. Na maj przypadło wydarzenie z udziałem Mariusza Pudzianowskiego i Michała Materli, którzy - dla wielu niespodziewanie - zmierzą się w walce wieczoru tej gali.

Walkę Pudzian vs Materla i pozostałe można typować u oficjalnego sponsora KSW - firmy Fortuna (odbierz Kod promocyjny Fortuna).

KSW 70 wyniki

KSW 70 wyniki kibiców będą ciekawić głównie, jeśli chodzi o walkę Pudziana z Materlą. Nie zmienia to jednak faktu, że KSW 70 wyniki to nie tylko ten hitowy pojedynek, ale też między innymi głośne powroty lub debiuty w KSW. Po wielu latach do KSW wraca Daniel Omelańczuk, z kolei w szeregach największej polskiej organizacji MMA zadebiutuje Radosław Paczuski.

Zobacz także – zarobki Mariusza „Pudziana” Pudzianowskiego

KSW 70 wyniki gali

KSW 70 wyniki gali zapowiadają się więc niezwykle ciekawie. Kto wygra walkę wieczoru? Czy Omelańczuk wygra swoją "debiutancką" walkę w KSW i zbliży się do walki o mistrzowski pas wagi ciężkiej? Ile walk skończy się przed czasem, a w ilu to sędziowie będą musieli wskazać triumfatora?

Sporo pytań, a odpowiedzi na wszystkie poznamy już w sobotni wieczór, kiedy przekonamy się, jak będą wyglądać wyniki gali KSW 70.

Zobacz także – typy na KSW

KSW 70 wyniki walk

KSW 70 wyniki walk z pewnością będą niezwykle istotne dla wielu zawodników. Dla Materli porażka z Pudzianowskim mogłaby oznaczać koniec kariery, z kolei dla Pudziana triumf z tak utytułowanym rywalem byłby najcenniejszym w historii jego startów w MMA.

Mariusz Pudzianowski pokonał Michała Materlę przez KO, runda 1
Ricardo Prasel pokonał Daniela Omelańczuka przez poddanie, runda 1
Ivan Erslan pokonał Rafała Kijańczuka przez KO, runda 1
Marek Samociuk pokonał Izu Ugonoha przez TKO, runda 1
Bartosz Leśko pokonał Damiana Piwowarczyka przez jednogłośną decyzję sędziów
Radosław Paczuski pokonał Jasona Wilnisa przez TKO (kontuzja), runda 3
Anita Bekus pokonała Robertę Zocco przez jednogłośną decyzję sędziów
Albert Odzimkowski pokonał Tommy'ego Quinna przez TKO (kontuzja), runda 1
Francisco Barrio pokonał Łukasza Rajewskiego przez poddanie, runda 2