KSW 68, czyli kolejne wydarzenie spod szyldu największej sportowej organizacji MMA w Polsce. Kto wygrał walki na KSW w Radomiu?

KSW 68 kto wygrał?

O tym, kto wygrał walki na KSW 68, przekonamy się w sobotę 19 marca. Właśnie na ten dzień zaplanowana jest bowiem marcowa gala KSW. Z racji tego, że gala odbędzie się w Radomiu, w klatce zobaczymy kilku przedstawicieli tego miasta - swoje umiejętności zaprezentują między innymi Albert Odzimkowski, Patryk Kaczmarczyk czy Daniel Rutkowski, który postara się odebrać mistrzowskie trofeum Salahdine'owi Parnasse'owi w walce wieczoru KSW 68.

KSW 68 wyniki

KSW 68 wyniki będą ciekawić kibiców, jeśli chodzi o wyniki walk. Z kolei organizatorzy KSW i przedstawiciele Viaplay, platformy pokazującej gale KSW, z pewnością będą ciekawi, jak będą wyglądać wyniki KSW, jeśli chodzi o sprzedaż dostępów do platformy oraz ogólny odbiór gali, biorąc pod uwagę jakość transmisji.

Poprzednie gale KSW w Viaplay nie wypadły najlepiej i wielu ludzi narzekało na jakość transmisji, więc pod tym względem wyniki KSW z pewnością muszą się poprawić, żeby kibice byli zadowoleni z produktu, który otrzymują.

KSW 68 wyniki gali

KSW wyniki gali zapowiadają się niezwykle ciekawie. W walce wieczoru Parnasse zmierzy się z Rutkowskim o pas mistrzowski. Kursy Fortuny (odbierz Kod promocyjny Fortuna), oficjalnego sponsora KSW, wskazują na to, że faworytem jest Francuz, jednak niesiony dopingiem lokalnych kibiców "Rutek" z pewnością nie jest bez szans.

Jeśli chodzi o pozostałe wyniki walk KSW 68, fani z pewnością są ciekawi tego, jak w klatce zaprezentują się Kaczmarczyk czy niezwykle doświadczony Michał Kita.

KSW 68 wyniki walk

Wyniki walk KSW 68 poznamy sobotniego wieczora. Wówczas przekonamy się, czy Rutkowski odebrał mistrzowskie trofeum utalentowanemu Francuzowi. Fatalną passę trzech przegranych z rzędu postara się przerwać Albert Odzimkowski. Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać!

Salahdine Parnasse pokonał Daniela Rutkowskiego przez poddanie, runda 4*
Tomasz Romanowski pokonał Michała Pietrzaka przez jednogłośną decyzję sędziów
Damian Janikowski pokonał Tomasza Jakubca przez KO, runda 1
Patryk Kaczmarczyk pokonał Michała Domina przez TKO, runda 2
Ricardo Prasel pokonał Michała Kitę przez TKO, runda 2
Albert Odzimkowski pokonał Tommy'ego Quinna przez TKO, runda 1
Rafał Kijańczuk pokonał Yanna Kouadję przez TKO, runda 1
Piotr Kacprzak pokonał Jose Marcosa Limę Santiago Jr. przez jednogłośną decyzję sędziów
Adam Tomasik pokonał Marcina Trzcińskiego przez jednogłośną decyzję sędziów

* walka o pas mistrzowski