Jakub Wikłacz vs Sebastian Przybysz to walka o pas mistrzowski będąca Main Eventem KSW 86. Panowie toczyli już w przeszłości kilka walk, a w tej konkretną wagą jest tytuł kategorii koguciej, o który obaj walczyli ogromnie zaciekle. Widownia z niecierpliwością oczekiwała na to starcie i nie musiała na nie długo czekać, gdyż rozpoczęło się o wczesnej godzinie, jak na KSW. Wszystko przez szybkie zakończenia poprzednich walk.

Jakub Wikłacz i Sebastian Przybysz jednogłośnie remisują na KSW 86!

Czwarta walka mężczyzn już od samego początku była bardzo dynamiczna. Początkowo żaden z nich nie trafił czysto, jednak po chwili Przybysz wyprowadził mocny cios, w rezultacie którego Wikłacz upadł. Już po chwili przeciwnik do niego doskoczył, stawiając na parter. Wikłacz doszedł do siebie, a mężczyźni powrócili do stójki. Pojawiło się kilka ciosów i prób sprowadzeń do parteru z obu stron. Pierwsza runda zakończyła się przewagą Sebastiana.

W drugim etapie to Wikłacz starał się wywierać presję i trafił kilkoma silnymi ciosami w rywala. Jego przeciwnik oczywiście również dobrze się prezentował, jednak to Jakub jest zwycięzcą drugiej rundy. W trzeciej odsłonie walki mężczyźni skupili się na parterze, a Wikłaczowi udało się dojść do dosiadu. W jego rezultacie bił on z góry, co przerwał mu Przybysz. Finalnie to po jego myśli poszła ta runda. Czwarta część skupiła się na fantastycznym obaleniu Wikłacza, który całkowicie kontrolował sytuację.

Nagle jednak doszło do nieprzepisowego kopnięcia w głowę Przybysza. To ta sytuacja zadecydowała o zakończeniu się pojedynku. W rezultacie zostały odjęte 2 punkty od kart punktowych Wikłacza. Finalnie Main Event KSW 86 kończy się jednogłośnym remisem między mężczyznami z punktacją 37-37! Jakub po werdykcie przeprosił widzów i rywala na forum, natomiast Przybysz nie udzielił wywiadu.

Już teraz sprawdźcie wyniki KSW 86 na żywo, żeby sprawdzić, jak zakończyły się inne walki!