W niedzielny wieczór Greg, którego walka znalazła się na karcie walk FAME MMA Reborn, postanowił podyskutować na Twitterze ze swoimi fanami i otworzył publiczny Pokój rozmów. Do konwersacji w pewnym momencie dołączył prezes Prime Show MMA - Tomasz Bezrąk. Zdradził on pierwsze szczegóły na temat gali Prime MMA 7.

Prime MMA 7 już w styczniu

Tomasz Bezrąk był obecny w twitterowym Pokoju rozmów przez kilkanaście minut. Mimo tego, że gospodarzem spotkania był Greg walczący dla konkurencyjnej organizacji FAME MMA, to trzeba zaznaczyć, że rozmowa z prezesem Prime MMA przebiegała w bardzo przyjaznej atmosferze. Tomasz Bezrąk chętnie odpowiadał na pytania zadawane przez uczestników czatu głosowego.

W pewnym momencie padło pytanie, kiedy odbędzie się kolejna gala Prime MMA. Mimo tego, że federacja nie ogłosiła jeszcze oficjalnie daty kolejnego wydarzenia, prezes organizacji postanowił zdradzić, że Prime MMA 7 odbędzie się w styczniu!

Dowiedzieliśmy się również, że karta walk Prime MMA 7 jest już gotowa. Greg w pewnym momencie zapytał bowiem Bezrąka czy kolejna walka Don Kasjo odbędzie się w małych czy dużych rękawicach. Prezes odpowiedział, że musi sprawdzić i przy okazji potwierdził, że cała karta kolejnej gali jest już gotowa.

Finalnie Bezrąk nie odpowiedział na to pytanie. Jednak skoro prezes chciał sprawdzić w rozpisce Prime MMA 7, w jakich rękawicach odbędzie się kolejna walka Życińskiego, to można się spodziewać, że Don Kasjo pojawi się na karcie walk Prime MMA 7!