Wydarzenie CLOUT MMA 1 to jedno wielkie zamieszanie, o czym mają świadomość wszyscy ci, którzy chcieli oglądać ją poprzez transmisję. Ogień krytyki, który aktualnie pali organizatorów może ich doszczętnie spalić. Czy będzie to jeden z najgorszych debiutów gal freak fight w historii?

Gala CLOUT MMA 1 w ogniu krytyki!

Federacja CLOUT MMA miała być zupełną nowością na wysokim poziomie. Połączenie sportu i świata internetu zdobyło sporą popularność w sieci, jednak całe wydarzenie okazało się klapą... A dokładniej zupełną porażką można nazwać transmisję PPV, którą najtaniej można było zakupić za 34,99 złotych. Teraz ludzie domagają się reklamacji.

Porażka gali Lexy Chaplin i Sławomira Peszko zbiera wielkie żniwa. Federacja dostaje masę negatywnych komentarzy, a ci, którzy chcieli dobrej zabawy, teraz znajdują inną rozrywkę. Wszystko za sprawą nieładowania się strony i braku jakiegokolwiek dostępu do transmisji poza darmowymi walkami na YouTube. W ramach przeprosin otrzymaliśmy 3 darmową walkę.

To jednak niekoniecznie pokryje straty pieniężne wielu widzów. Czy CLOUT podniesie się po takiej porażce? Nie wiadomo, jednak my zapraszamy na relację z CLOUT MMA 1, która gwarantuje wam bycie na bieżąco bez żadnych problemów!

https://twitter.com/Pwako2/status/1687904948015546368?s=20