Druga konferencja Prime MMA przyniosła sporo niespodziewanych doniesień. Jednym z nich jest ogłoszenie kolejnych pojedynków Wielkiego Bu. Okazuje się, że zawodnik ten prawdopodobnie zmierzy się na najbliższej gali Prime MMA… z dwoma ochroniarzami.

Wielki Bu w centrum uwagi - kolejni zawodnicy proponują mu walki

Choć gala Prime MMA 7 jest już za dwa dni, tak karta walk Prime MMA 7 cały czas pozostaje płynna. Druga konferencja okazała się pełna chaosu, ale i ciekawych przecieków następnych walk. Na wydarzeniu pojawił się Wielki Bu, czyli zawodnik, który zaledwie dwa tygodnie temu wygrał z Denisem Załęckim na Clout MMA 3.

Wielki Bu pojawił się na konferencji Prime i od razu zwrócił na siebie uwagę. Do tablicy wywołał go Trybson i temat szybko podłapał nieznany zawodnik. Zarzucił on Masiakowi, że wycofał się on z ich wspólnego pojedynku na Prime MMA.

Masiak kategorycznie zaprzeczył tym doniesieniom i sfrustrował się faktem, że teraz każdy chce wyzwać go do pojedynku. W odpowiedzi na to Wielki Bu stwierdził, że w swojej najbliższej walce zawalczy z dwoma ochroniarzami będącymi na konferencji.

Federacja szybko podłapała temat i pyta społeczności, czy chcą zobaczyć taki pojedynek 2 vs 1.