Już na początku marca będziemy świadkami pełnej ciekawych zestawień gali Clout MMA 4. Organizatorzy dołożyli wszelkich starań, by to wydarzenie było niezapomniane. Sylwester Wardęga postanowił jednak wypowiedzieć się na temat ustalania walk wieczoru przez tę federację.

Sylwester Wardęga o Clout MMA i słabym wyborze walk wieczoru

Podczas programu "Aferki", który był transmitowany we wtorek 30 stycznia, padło wiele ciekawych wypowiedzi między innymi z ust Sylwestra Wardęgi. Mężczyzna nie omieszkał wypowiedzieć się na temat doboru walk wieczoru przez Sławka Bielskiego na poszczególne gale Clout MMA. Co dokładnie miał do powiedzenia?

Ja też uważam na przykład, że Clout ma często spory problem z kartą walk. To dziwnie u nich wychodzi, że Sławek zawsze jest przekonany, że na przykład Main Event będzie mega żarł, a finalnie wychodzi odwrotnie.

Podczas swojej wypowiedzi Wardęga wykazywał spore przekonanie. Okazuje się jednak, że internauci nie do końca podzielają jego zdanie. Wiele osób twierdzi, że aktualna karta walk Clout MMA 4, jest dużo lepsza od jubileuszowego zestawienia pojedynków na FAME MMA 20. Wśród komentarzy pojawiają się takie opinie jak choćby ta:

Prawda jest taka ze obecna karta Clout zjada ta Fame 20 już nawet Prime zaczyna dobrze układać karty walk i pomysł z Gladiatorami spoko, nie to co Fame, co walka to 20min przerwy, pogadanki z jakimiś infludebilami, obecna karta walk słabiutka, jak na jubileusz Fame 20

Co więcej, wiele osób zarzuca Sylwestrowi, że nie powinien się zbytnio wypowiadać na temat Main Eventu, bo ten sam wystąpił w walce wieczoru, która była niewypałem. O tym, która gala wypadnie lepiej przekonamy się już 9 marca po czwartym wydarzeniu Clout MMA.