Trzeci panel konferencji przed galą FAME MMA 20 pełen był wielkich emocji. Przy stole siedzieli odwieczni wrogowie, którzy gotowi byli skoczyć sobie do gardeł. Był też Natan Marcoń, co doskonale pokazuje dymogenność tego zestawienia. W pewnym momencie wywiązała się spora sprzeczka między Wampirem a Marconiem.

Wampir wchodzi w dyskusję z Marconiem

Natan Marcoń został posadzony pomiędzy prowadzącym konferencję Hubertem Mściwujewskim a Michałem Pasternakiem. Jak wiadomo, chodziło o to, aby nie posadzić Marconia zbyt blisko Szeligi, szczególnie po efektach ostatniego face2face’a. Okazało się jednak, że Wampir szybko wszedł z Marconiem w dyskusję.

Jego zarzuty dotyczyły przede wszystkim zachowania Marconia i wyzywania przez niego bliskich swoich oponentów. Wymiana zdań zaczynała przeradzać się w kłótnię, zaś ochroniarze stali w zdecydowanej gotowości, aby rozdzielić Wampira i Marconia.

Do niczego takiego jednak nie doszło, ponieważ Wampir nie dał się sprowokować i merytorycznie punktował Marconia. Warto dodać, że zaraz przed konferencja Natan wrzucił na YouTube filmik ukazujący patologie wśród influencerów i freak fightów.

https://twitter.com/natanmarconn/status/1754569591320154432