KSW Epic było pełne pojedynków na brutalnych i wyjątkowych zasadach, a jednym z nich było zestawienie Phil De Fries vs Josh Barnett. Ta walka odbyła się od razu po wcześniejszym zwycięstwie Vaclava Sivaka z Michałem Królikiem. Dodatkowo, pojedynek Anglika z Amerykaninem odbył się w formule grapplingowej.

Phil De Fries remisuje z Joshem Barnettem w walce grapplingowej

Był to pojedynek grapplingowy, czyli bez ciosów. Dodatkowo odbył się on na zasadach submission only - oznacza to, że jeśli przez 10 minut nie dojdzie do poddania, to starcie zakończy się remisem.

Sam pojedynek było dość specyficzny - zawodnicy się po prostu przepychali. Zapasy trwały przez około dwie pierwsze minuty. Po dłuższym czasie De Fries w końcu obalił i zaszedł za plecy Barnetta.

Nagle Josh skutecznie odwrócił pozycję i znalazł się za plecami przyciwnika. Pojedynek jednak wrócił po chwili do stójki. W połowie walki doszło do obalenia - Phil De Fries chciał z góry przejść do duszenia trójkątnego rękoma. Próbował on także poddania rywala kimurą.

Ostatnie minuty walki były dość pasywne. De Fries wciąż szukał techniki kończącej, jednak nie udało się. Nie doszło do poddania, więc według zasad pojedynek zakończył się remisem.

Wszystkie walki KSW Epic można obstawiać przy użyciu kodu promocyjnego Superbet. Gwarantuje on bonus powitalny aż do 3754 PLN, lecz także dodatkowy freebet 400 PLN za wytypowanie zwycięzcy pojedynku Mamed Khalidov vs Tomasz Adamek!

superbet khalidov vs adamek