Dzisiejsze informacje od federacji Prime miały dotyczyć przeciwnika dla Pawła Jóźwiaka. Organizatorzy wydarzenia przeprosili za przełożenie tego ogłoszenia i postanowili wynagrodzić to swoim fanom. Zdecydowanie się to udało, gdyż w karcie walk lipcowej gali pojawił się dosyć nietypowy pojedynek. Kobieta zawalczy z mężczyzną! Kto podjął się tego starcia?

Mistrzyni świata WBC w walce z mężczyzną - Prime Show MMA 5

Zbliżająca się gala Prime Show MMA 5 wzbudza coraz więcej pozytywnych emocji. Wszystko za sprawą faktu, że możemy w niej zobaczyć głośne nazwiska i ciekawe zestawienia walk. Federacji pomaga również sytuacja związana z niepewnym odbyciem się z High League 7. Dzisiaj po raz kolejny postanowili zatrząść internetem i przedstawili pojedynek, w którym Ewa Piątkowska zmierzy się z Adrianem Salwą!

Jest to mocne zaskoczenie dla internautów i widzów, choćby z powodu faktu, że kobieta będzie walczyła z mężczyzną. Warto jednak wspomnieć, że Piątkowska jest legendarną polską bokserką. Z tego też względu trudno było jej znaleźć przeciwniczkę, gdyż większość kobiet obawiała się tak sporego doświadczenia. Ewa postanowiła wyzwać do walki kilku zawodników płci przeciwnej i jak widać, Puszbarber się zgodził.

Kobieta ma zdecydowanie więcej umiejętności, jednak różnica wagowa opiewa tutaj na aż 70 kilogramów. Sama walka jednak odbędzie się w boksie, w dużych rękawicach, co jest na jej korzyść. Ogłoszenie spotkało się z wieloma opiniami, w tym tymi sceptycznymi. Wiele osób sądzi, że bicie się z kobietą to patologia lub po prostu jest nie na miejscu. Inni natomiast podkreślają, że takie zestawienie ma sens. Przekonamy się o tym 1 lipca.