Walka Waldek vs Piątkowska, czyli starcie zawodniczki o nietypowym pseudonimie i byłej mistrzyni świata w boksie na gali Punchdown 5. Co ciekawe faworytką była pierwsza z nich. Kto wygrał walkę Waldek vs Piątkowska?

Waldek vs Piątkowska Punchdown 5

O tym, kto wygrał walkę Waldek vs Piątkowska, przekonaliśmy się na koniec gali Punchdown 5. Była to bowiem walka wieczoru piątej edycji gali, podczas której zawodnicy i zawodniczki częstowali się wzajemnie soczystymi uderzeniami z otwartej dłoni. Mimo sukcesów w pięściarstwie zawodowym, dla wielu zapewne niespodziewanie sporym faworytem bukmacherów była Monika Rozmuz, czyli popularny Waldek.

Kto wygrał walkę Waldek vs Piątkowska Punchdown 5?

To, kto wygrał walkę Waldek vs Piątkowska, można było wytypować u oficjalnego sponsora gali Punchdown 5, czyli firmie TOTALbet. Bukmacherzy jasno wskazywali na to, że walkę wieczoru piątej gali powinna wygrać Rozmuz. Kurs na jej wygraną wynosił 1.35, podczas gdy triumf Piątkowskiej oszacowano na 2.80. Z kodem promocyjnym Totalbet odbierzesz bonus powitalny za rejestrację konta.

Waldek miała już za sobą wygraną na wcześniejszej gali Punchdown i zapewne był to jeden z czynników, przez który była ona uznawana za faworyta piątkowej walki, w której jej rywalką była Ewa Piątkowska.

Wynik walki Waldek vs Piątkowska na Punchdown 5

Wynik walki Waldek vs Piątkowska na gali Punchdown 5, czyli... pierwszy remis w historii federacji. Obie zawodniczki nie był w stanie się znokautować, a sędziowie nie wskazali żadnej z nich jako triumfatorki. Remis!

Waldek zremisowała z Ewą Piątkowski decyzją sędziów

Zobacz także - kim jest Waldek z gali Punchdown?