Gdy ktoś słyszy imię lub pseudonim „Waldek”, z pewnością przed oczami od razu ma mężczyznę. Waldek z Punchdown to jednak kobieta, która na galach, podczas których częstuje się swojego rywala ciosami z otwartej dłoni, robi prawdziwą furorę.

Kim jest Waldek z Punchdown?

Waldek z Punchdown, Waldek na Punchdown... Dla wielu to z pewnością nieco nietypowa informacja, że gdy mówimy o tym, kim jest Waldek z Punchdown, mówimy o zawodniczce, a nie zawodniku. Waldek to więc czołowa zawodniczka Punchdown, a także utytułowana zawodniczka judo. W skrócie – przedstawicielka sportów walki.

Pochodzi z Poznania. - Całe życie mieszkam na Łazarzu – wspomniała w jednym z wywiadów.

Waldek imię i nazwisko

Waldek to oczywiście pseudonim kobiety, pod którym jest znany w świecie sportów walki. W rzeczywistości nazywa się Monika Rozmuz-Quandt.

Skąd pseudonim Waldek? Jak dowiedzieliśmy się przy okazji gali Punchdown, w latach młodzieńczych tata kobiety mówił do niej żartobliwie „Walduś”. I tak zostało do dziś!

Monika „Waldek” Rozmuz-Quandt wiek, waga, wzrost

Jeśli chodzi o wiek, Waldek ma 33 lata. Jeśli chodzi o tego typu informacje, jak wzrost czy waga, nie są one znane. Kto wie – może w przyszłości Rozmuz-Quandt zawalczy w MMA i poznamy również tego typu parametry?

Monika Rozmuz-Quandt judo

Monika Rozmuz-Quandt judo, czyli od tego wszystko się zaczęło. Jak przyznała, w czasach szkolnych nie była najgrzeczniejszym dzieckiem, więc rodzice zapisali ją na judo do poznańskiego klubu Olimpia. Waldek ma na swoim koncie wiele sukcesów w tej dyscyplinie sportu. Z jej profilu na Instagramie dowiadujemy się, że jest multimedalistką mistrzostw Polski w judo.

Waldek Punchdown

Waldek Punchdown, czyli czwarta edycja i efektowny występ kobiety - od tego zaczęła się jej medialna kariera. Wówczas jej rywalką była Aleksandra „Cyganka” Jaworska. Waldek poczęstowała swoją przeciwniczkę potężnymi uderzeniami z lewej dłoni, podczas gdy ciosy Cyganki nie robiły na niej większego wrażenia. Decyzja sędziów mogła być więc tylko jedna – walkę wygrała Waldek.

Jak przyznała, do Punchdown bez jej wiedzy zgłosiła ją koleżanka, która uważała, że idealnie nadawałaby się do tego typu wydarzenia. Gdy organizatorzy przyjęli zgłoszenie, postanowiła spróbować swoich sił w tej nietypowej formule.

Waldek walka

Waldek walka – kiedy kolejny pojedynek? Rozmuz-Quandt będzie bohaterką pojedynku wieczoru Punchdown 5. Jej rywalką będzie była mistrzyni świata w boksie Ewa Piątkowska, dla której będzie to debiut w nowej formule.

Zakłady bukmacherskie TOTALbet (odbierz kod promocyjny TOTALbet), oficjalny sponsor gali, faworyta widzi w... Waldku. Kurs na jej wygraną wynosi 1.40, co z pewnością może wielu dziwić, gdyż jej rywalką będzie utytułowana pięściarka. Siła ciosu i muskulatura Rozmuz-Quandt musiała zrobić jednak wrażenie na bukmacherach, którzy dają jej większe szanse na wygraną.

Zobacz także - kim jest Ewa Piątkowska?

Monika „Waldek” Rozmuz-Quandt MMA

Czy Waldek zawalczy w MMA? Niewiele brakowało, a już by do tego doszło. Na gali Elite Fighters jej rywalem miał być... mężczyzna, a konkretniej Szymon „Taxi Złotówa” Wrzesień, były zawodnik FAME MMA. Ostatecznie wycofał się jednak z pojedynku.

Waldek przyznała jednak, że nie wyklucza pojedynku w klatce z mężczyzną.

Monika „Waldek” Rozmuz-Quandt dziecko

Waldek ma dwójkę dzieci – obserwując jej media społecznościowe wygląda na to, że starszą córkę i młodszego syna.

Monika „Waldek” Rozmuz-Quandt mąż

Kim jest partner Rozmuz-Quandt? Tego nie wiadomo. Nie wiemy więc, czy mężczyzna, z którym czasami zamieszcza fotografie, jest jej mężem, czy nie.

Monika „Waldek” Rozmuz-Quandt Instagram

Codzienne życie czy treningi Rozmuz-Quandt można obserwować na jej Instagramie. Profil Waldka o nazwie "mrozmuzquandt" śledzi blisko pięć tysięcy użytkowników.


Jak brzmi pseudonim Moniki Rozmuz-Quandt?
Kobieta znana jest jako... Waldek?
Ile lat ma Waldek z Punchdown?
Kobieta ma 33 lata.