Już w sobotę 20 stycznia zobaczymy galę KSW 90, a zwieńczeniem zestawień na ten wieczór będzie Main Event, w którym Arkadiusz Wrzosek zmierzy się z Ivanem Vitasovićem. Drugi z zawodników w materiale dla KSW wypowiedział się na temat tego starcia. Podkreśla, że jest przekonany o swojej wygranej.

Vitasović o walce z Wrzoskiem na KSW 90 - "Będę gotowy na wszystko"

W pierwszym miesiącu tego roku nie mogło zabraknąć emocjonujących starć podczas wydarzeń z zakresu sportów walki. Jednym z tych najbardziej wyczekiwanych jest jednak walka wieczoru gali KSW 90, czyli Arkadiusz Wrzosek vs Ivan Vitasović. W materiale zapowiadającym jego walkę na KSW mistrz wagi ciężkiej Fight Nation Championship wypowiedział się o Polaku:

Arek to światowej klasy kickbokser, oglądałem jego walki i jest to solidny zawodnik. Nie mrugajcie w tej walce, bo będą fajerwerki. Obaj lubimy iść na całość w klatce. (...) Ma świetne wysokie kopnięcia i kopnięcia na łydkę. Poza tym bije świetne kombinacje bokserskie, ale ja będę na to wszystko gotowy.

Jego rywal, nie był mu dłużny i również pochwalił formę Chorwata. Wrzosek jednak także jest przekonany o swoim zwycięstwie, choć w żaden sposób nie lekceważy swojego przeciwnika. Vitasović zapowiedział, że "20 stycznia to jego ręka pójdzie w górę", ale na razie są to tylko zapewnienia.

Karta walk KSW 90 jest już dostępna. Wszystkie pojedynki z niej zawarte obejrzymy oczywiście już 20 stycznia 2024 roku na warszawskim Torwarze i dzięki systemom PPV. To właśnie wtedy poznamy ostateczny wynik tej niewątpliwie wyczekiwanej walki.