Na pytanie, czego oczekuje Fernando Santos od meczów z Czechami i Albanią, nowy selekcjoner odpowiedział, że sześciu punktów. I takie podejście nam się podoba. Biało-czerwoni rozpoczną w piątek rywalizację w eliminacjach do Mistrzostw Europy, a pierwszym rywalem będą nasi sąsiedzi. Warto stawiać kupony, zwłaszcza u bukmachera Fuksiarz.pl, który na tę okazję przygotował specjalną promocję. Bukmacher ma dla nas atrakcyjny freebet.

Czechy – Polska: freebet 50 zł na eliminacje do Euro

W teorii Polakom trafiła się dość przystępna grupa eliminacyjna do Mistrzostw Europy. Mimo że dziennikarze z La Gazzetta dello Sport takie same szanse na zajęcie pierwszego miejsca przyznają biało-czerwonym i Czechom, my zdecydowanie wyżej cenimy szanse Roberta Lewandowskiego i spółki. Pod wodzą nowego trenera wierzymy, że drużyna przystąpi do najbliższych meczów z nową energią i nieco innym nastawieniem. I to pomimo braków kadrowych, z jakimi zmierzyć się musi Fernando Santos. Z powodu kontuzji nie zagrają Jan Bednarek, Bartosz Bereszyński i Kacper Kozłowski. Niepewny jest również stan zdrowia Sebastiana Szymańskiego. Niektórzy kadrowicze nie są także w najlepszej formie jak choćby powołany Krzysztof Piątek.

Koniecznie sprawdźcie też nasz ranking legalnych bukmacherów!

Atmosfera wokół kadry wciąż nie jest najlepsza z powodu ciągnącej się za nią afery premiowej. Ostatnio oliwy do ognia dolał w wywiadzie Łukasz Skorupski, który przekazał nowe szczegóły na ten temat. Słowa bramkarza nie zostały dobrze odebrane w środowisku, a do tego całego bajzlu wkroczyć i odnaleźć w nim Fernando Santos. Selekcjoner rozpoczął swoją misję przebudowy polskiej kadry od swoich powołań, w których nie uwzględnił Grzegorza Krychowiaka, czy Kamila Glika. Postanowił natomiast dać szansę Benowi Ledermanowi, który rozgrywa znakomity sezon w Rakowie Częstochowa. Niewykluczone, że młody pomocnik otrzyma szansę na debiut w meczu z Czechami, lub Albanią. Sprawdźcie koniecznie nasze typy bukmacherskie na piątkowy mecz z Czechami.

Regulamin

Zasady promocji Fuksiarz.pl

Bukmacher Fuksiarz.pl oferują nam na okazję meczu Czechy – Polska atrakcyjny freebet. Aby mieć szansę na uzyskanie go, należy spełnić kilka warunków. Trzeba dołączyć do promocji na stronie bukmachera i wpłacić depozyt min. 50 zł. Następnie postawić kupon z przynajmniej 3 zdarzeniami, na którym znajdzie się też zakład na mecz Czechy – Polska. Minimalny kurs kuponu to 3.00. W przypadku wygranej otrzymasz freebet zależny od liczby goli w meczu Polski z Czechami i Albanią. Promocja trwa do 24 marca. Koniecznie wykorzystajcie nasz kod promocyjny Fuksiarz.pl podczas zakładania konta u bukmachera. Zapewni wam to dostęp do bonusu powitalnego.

Warunki promocji Fuksiarz.pl