Sebastian "Ztrolowany" Nowak i Marcin "Mielonidas" Makowski zmierzą się na gali Prime Show MMA 2. Kto jest faworytem tego pojedynku, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie?

Zakłady bukmacherskie Ztrolowany vs Mielonidas Prime Show MMA 2

Zakłady bukmacherskie na walkę Ztrolowany vs Mielonidas na gali Prime Show MMA 2 można znaleźć u oficjalnego sponsora federacji Prime Show MMA, czyli w firmie Fortuna (sprawdź Kod promocyjny Fortuna).

Zakłady bukmacherskie na galę Prime Show MMA 2 są dostępne na stronie Fortuny oraz w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Prime Show MMA.

Kursy Ztrolowany vs Mielonidas

Kursy na walkę Ztrolowany vs Mielonidas, czyli kto jest faworytem walki gali Prime Show MMA 2? Sugerując się kursami, faworytem tego starcia jest młodszy z zawodników, czyli Ztrolowany. Kurs na wygraną Nowaka wynosi 1.50, podczas gdy triumf Mielonidasa oszacowano na kurs 2.25.

Warto dodać, że pierwotnie kursy były znacznie bardziej wyrównane, przez moment faworyzując nawet Mielonidasa.

Zobacz także - karta walk Prime Show MMA 2

Typy Ztrolowany vs Mielonidas

Typy na walkę Ztrolowany vs Mielonidas, czyli kto wygra ten pojedynek? Z pewnością lepszą passę w ostatnim czasie ma Ztrolowany, który pokonał Hecmana na pierwszej gali Prime Show MMA. Mielonidas wraca do startów po dwóch ciężkich nokautach z rąk Łukasza Lupy i Mateusza Murańskiego. Często tego typu ciosy "odkładają się" na później i nic dziwnego, że faworytem starcia Ztrolowany vs Mielonidas jest młodszy z zawodników.

Zobacz także - kim jest Ztrolowany?