Ztrolowany i Hecman zmierzą się, przynajmniej na papierze, w najrówniej zapowiadającej się walce na pierwszej gali Prime Show MMA. Kto jest faworytem tego pojedynku, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie?

Zakłady bukmacherskie Ztrolowany vs Hecman Prime Show MMA

Zakłady bukmacherskie na walkę Ztrolowany vs Hecman na Prime Show MMA, czyli gdzie można obstawić ten pojedynek? Oficjalnym sponsorem gali Prime Show MMA jest firma Fortuna, która na wyłączność wystawiają kursy na Prime Show MMA, w tym na starcie Ztrolowany vs Hecman. Kto jest więc faworytem tej walki, jeśli chodzi o kursy?

Zobacz także – gra bez podatku na Fortunie

Kursy Ztrolowany vs Hecman Prime Show MMA

Kursy na walkę Ztrolowany vs Hecman na Prime Show MMA wskazują na to, że... faworyta w tym starciu nie ma. Zarówno na Ztrolowanego, jak i Hecmana kurs wynosi 1.85. Nic dziwnego - Ztrolowany co prawda ma większe doświadczenia i starty w FAME MMA, jednak było to dawno temu. Z kolei Hecman góruje nad swoim przeciwnikiem warunkami fizycznymi.

Zobacz także - karta walk pierwszej gali Prime Show MMA

Typy Ztrolowany vs Hecman Prime Show MMA

Typy na Ztrolowany vs Hecman, czyli wiadomo tyle, co nic. Panowie są ze sobą skonfliktowani i to, jak poradzą sobie ze stresem czy presją może być kluczowe, jeśli chodzi o to, kto wygra ten pojedynek. Umiejętności Ztrolowanego mieliśmy okazję podziwiać podczas gal FAME MMA, z kolei tego, co potrafi Hecman, nie wiadomo. Wiadomo jednak, że jest duży i silny. Czy to wystarczy, żeby pokonać mającego trzy pojedynki w MMA rywala?